Skalny Dom Zakopane

Od 35 zł

Zakopane
ul. Bogdańskiego 13 A
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

    Luksusowy dom wypoczynkowy Skalny Dom położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Strążyskiej.    Usytuowany jest z dala od zatłoczonych ulic, co zapewnia ciszę i spokój, jednak spacer do centrum Zakopanego to jedynie 15 min.     Położenie domu gwarantuje relaks i wypoczynek. Jednocześnie mieszkają Państwo w cichym spokojnym miejscu z cudownym widokiem na Gubałówkę i Giewont.    Obiekt posiada 6 komfortowo umeblowanych pokoi z łazienkami i natryskiem. Na dole znajduje się salon 150 m2 z kuchnią wyposażoną w zmywarkę, piekarnik, szkło do dyspozycji gości oraz duży drewniany stół
czytaj więcej
 
 
Luksusowy dom wypoczynkowy Skalny Dom
położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Strążyskiej. 
 
Usytuowany jest z dala od zatłoczonych ulic, co zapewnia ciszę i spokój, jednak spacer do centrum Zakopanego to jedynie 15 min.
 
 
Położenie domu gwarantuje relaks i wypoczynek. Jednocześnie mieszkają Państwo w cichym spokojnym miejscu z cudownym widokiem na Gubałówkę i Giewont. 
 
Obiekt posiada 6 komfortowo umeblowanych pokoi z łazienkami i natryskiem. Na dole znajduje się salon 150 m2 z kuchnią wyposażoną w zmywarkę, piekarnik, szkło do dyspozycji gości oraz duży drewniany stół z krzesłami na 12 osób. 
 
Dla umilenia czasu wolnego posiadamy bilard i kącik komputerowy, jak również bezprzewodową sieć WiFi działającą w całym domu. 
 
Dla najmłodszych przeznaczyliśmy pokój zabaw na samej górze domu wyposażony w telewizor z konsolą do gier PS3.
 
 
 
zwiń

Zobacz również