Tanie noclegi Zakopane centrum

Od 35 zł

Zakopane
ul. Sienkiewicza 24c
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Tanie pokoje Zakopane   Najczęściej wyszukiwane formy noclegów stanowią kwatery prywatne i niewielkie pensjonaty. Jak w gąszczu ofert odszukać sprawdzone, wygodne a jednocześnie tanie pokoje w Zakopanem lub na terenie Pienin? Serwis www.zakopane-slalom.pl współpracuje z właścicielami kwater prywatnych i pokoi gościnnych od wielu lat. Dzięki temu, możemy polecać ich usługi z głębokim przekonaniem o rzetelności i zaangażowaniu w wygodę Klienta. Ich miernikiem są zazwyczaj ponowne odwiedziny, czyli to, co kwaterodawca lubi najbardziej. W standardowych ofertach zazwyczaj możemy spodziewać się następującego wyposażenia pokoju: łóżka,  tv, czajnik, szafki na ubranie, stolik, krzesła i ewentualnie umywalka. Jak widać, tanie pokoje w Zakopanem
czytaj więcej
 
Tanie pokoje Zakopane
 
Najczęściej wyszukiwane formy noclegów stanowią kwatery prywatne i niewielkie pensjonaty. Jak w gąszczu ofert odszukać sprawdzone, wygodne a jednocześnie tanie pokoje w Zakopanem lub na terenie Pienin? Serwis www.zakopane-slalom.pl współpracuje z właścicielami kwater prywatnych i pokoi gościnnych od wielu lat. Dzięki temu, możemy polecać ich usługi z głębokim przekonaniem o rzetelności i zaangażowaniu w wygodę Klienta. Ich miernikiem są zazwyczaj ponowne odwiedziny, czyli to, co kwaterodawca lubi najbardziej. W standardowych ofertach zazwyczaj możemy spodziewać się następującego wyposażenia pokoju: łóżka,  tv, czajnik, szafki na ubranie, stolik, krzesła i ewentualnie umywalka. Jak widać, tanie pokoje w Zakopanem zaspokoją wszystkie najprostsze potrzeby turysty. W niektórych przypadkach lista bonusów może być znacznie dłuższa, może to być: miejsce na grill, lokalizacja blisko centrum, plac zabaw dla dzieci, dostęp do internetu, całodzienne wyżywienie a czasami nawet kominek. Małe, prywatne obiekty mają też jedną wspaniałą cechę odróżniającą je od noclegowych ,,kombinatów”. Turysta nie jest dla gospodarzy osobą anonimową. Gospodarz zapamiętuje swojego Klienta, pamięta o jego przyzwyczajeniach nawet po latach powrotu i chętnie dzieli się wiedzą na temat Zakopanego oraz Podhala. W niektórych ofertach naszego serwisu, gospodarzami kwater są twórcy ludowi, przewodnicy tatrzańscy lub narciarscy instruktorzy. Kontakt z nimi może nasz wyjazd uczynić bogatszym, a nawet zakończyć się nawiązaniem urlopowych przyjaźni.
 
Z oczywistych powodów serdecznie zapraszamy zwłaszcza do obiektów, których sami jesteśmy właścicielami i gospodarzami. Są nimi góralski domek w Zakopanem oraz zlokalizowane w Pieninach pod Trzema Koronami góralski domek Pod pstrągiem i  samodzielny domek myśliwski. Tu zapewniamy również liczne atrakcje. Oprócz wypożyczalni rowerów, gwarantujemy również świetną zabawę podczas raftingu na Dunajcu. 
zwiń

Zobacz również