U Dawida

Od 35 zł

Zakopane
ul. Stachonie 18
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi w Zakopanem U DAWIDA, to dom wypoczynkowy w malowniczym Zakopanem. Obiekt położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Olcza. Odalony od centrum o ok. 4km i kompleksu narciarskiego "Nosal" o ok. 2,5km oraz "Wielkiej Krokwi" o 3 km, co gwarantuje naszym gościom dobry wypoczynek.Do dyspozycji państwa posiadamy apartament 4 osobowy i pokoje 2 i 3 osobowe z TV i bezprzewodowym dostępem do internetu.Dogodny dojazd w każdych warunkach atmosferycznych!Zakopane stanowi doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Zapraszamy miłośników narciarstwa i snowboardu w okresie zimowym, natomiast wszystkich tych, którzy uwielbiają piesze wędrówki, jazdę na rowerze latem i wiosną.
czytaj więcej

Noclegi w Zakopanem U DAWIDA, to dom wypoczynkowy w malowniczym Zakopanem.

Obiekt położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Olcza. Odalony od centrum o ok. 4km i kompleksu narciarskiego "Nosal" o ok. 2,5km oraz "Wielkiej Krokwi" o 3 km, co gwarantuje naszym gościom dobry wypoczynek.

Do dyspozycji państwa posiadamy apartament 4 osobowy i pokoje 2 i 3 osobowe z TV i bezprzewodowym dostępem do internetu.

Dogodny dojazd w każdych warunkach atmosferycznych!

Zakopane stanowi doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Zapraszamy miłośników narciarstwa i snowboardu w okresie zimowym, natomiast wszystkich tych, którzy uwielbiają piesze wędrówki, jazdę na rowerze latem i wiosną.


zwiń

Zobacz również