Pokoje Gościnne U Dziubusia

Od 35 zł

Zakopane
ul. Guty 7 D
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Drogi Turysto! Zapewnimy Ci noclegi w Zakopanem w spokojnej dzielnicy Zakopanego, na osiedlu Guty.   W pobliżu znajdziesz dobrze zaopatrzone sklepy, przystanek dla busów oraz pojazdów komunikacji miejskiej.   Przygotowaliśmy dla naszych Gości pokoje 2-, 3- oraz 4-osobowe. Na wyposażeniu każdego znajduje się telewizor, czajnik i szklanki. .Dbając o wygodę i przyjemny wypoczynek Gości wyposażyliśmy kwaterę także w duży salon z kominkiem i kuchnię, a to wszystko w góralskim klimacie. Dodatkowe udogodnienia: darmowy parking duża działka ze stołami i ławkami, gdzie można zorganizować grilla dla najmłodszych zadbaliśmy również o piaskownicę i huśtawki zawsze staramy się odebrać Gości ze stacji PKP
czytaj więcej


Drogi Turysto!

Zapewnimy Ci noclegi w Zakopanem w spokojnej dzielnicy Zakopanego, na osiedlu Guty.
 

W pobliżu znajdziesz dobrze zaopatrzone sklepy, przystanek dla busów oraz pojazdów komunikacji miejskiej.

 

Przygotowaliśmy dla naszych Gości pokoje 2-, 3- oraz 4-osobowe. Na wyposażeniu każdego znajduje się telewizor, czajnik i szklanki. .Dbając o wygodę i przyjemny wypoczynek Gości wyposażyliśmy kwaterę także w duży salon z kominkiem i kuchnię, a to wszystko w góralskim klimacie.


Dodatkowe udogodnienia:

  • darmowy parking
  • duża działka ze stołami i ławkami, gdzie można zorganizować grilla
  • dla najmłodszych zadbaliśmy również o piaskownicę i huśtawki
  • zawsze staramy się odebrać Gości ze stacji PKP lub PKS


Na naszym osiedlu zobaczyć można stary góralski Kościółek, muzeum Jana Kasprowicza oraz ciekawą i bardzo starą zabudowę góralską. Znajdują się tu również punkty widokowe, z których można podziwiać panoramę naszych pięknych Tatr.

Kolejną atrakcją są dwa wyciągi dowożące turystów na punkt widokowy "Harenda" z którego widać całe Zakopane. Coś pięknego – polecam!

zwiń

Zobacz również