Pokoje Gościnne u Jasicy

Od 40 zł

Zakopane
ul. Piszczory 6
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Szukasz noclegu blisko wyciągu? Doskonale trafiłeś! Pokoje Gościnne u Jasicy to także doskonała baza wypadowa do górskich wędrówek! Obiekt położony jest 3,5 km od centrum Zakopanego, blisko wyciągów narciarskich. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej i busów, poczta, sklepy samoobsługowe.Do dyspozycji gości mamy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami jak i bez łazienek. Istnieje możliwość pobytu z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacje). Na terenie obiektu znajdują się: aneks kuchenny, świetlica oraz zamykany parking.Gratis ! Bezpłatny dostęp do bezprzewodowej sieci WI-FI.Organizujemy:- Ogniska- Kuligi- Pieczenia barana- Wycieczki w góry z przewodnikiem Przyjmujemy gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane.Zapraszamy!
czytaj więcej

Szukasz noclegu blisko wyciągu? Doskonale trafiłeś! Pokoje Gościnne u Jasicy to także doskonała baza wypadowa do górskich wędrówek! 
Obiekt położony jest 3,5 km od centrum Zakopanego, blisko wyciągów narciarskich. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej i busów, poczta, sklepy samoobsługowe.
Do dyspozycji gości mamy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami jak i bez łazienek. Istnieje możliwość pobytu z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacje). Na terenie obiektu znajdują się: aneks kuchenny, świetlica oraz zamykany parking.
Gratis ! Bezpłatny dostęp do bezprzewodowej sieci WI-FI.
Organizujemy:
- Ogniska
- Kuligi
- Pieczenia barana
- Wycieczki w góry z przewodnikiem 
Przyjmujemy gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane.
Zapraszamy!

zwiń

Zobacz również