U Mikołaja

Od 35 zł

Zakopane
ul. Kasprowicza 31B
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom położony jest w cichej i spokojnej części Zakopanego z widokiem na Gubałówkę, pomiędzy Gubałówką, a Harendą w niewielkiej odległości od centrum miasta (20 minut spacerkiem).   Do dyspozycji Gości posiadamy 2 dwupokojowe apartamenty dla 4 osób każdy, piękne studio na poddaszu dla 6 osób i samodzielny domek dla 4 osób. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, wykończone są w wysokim standarcie, wyposażone w lodówki, TV, czajnik bezprzewodowy, szkło do gorących i zimnych napoi, suszarki do włosów i ręczniki. Goście mają możliwość korzystania z kompleksowo wyposażonej kuchni. Można także zamówić posiłki u gospodarza w przystępnej cenie.   Dla najmłodszych posiadamy mini plac
czytaj więcej
Dom położony jest w cichej i spokojnej części Zakopanego z widokiem na Gubałówkę, pomiędzy Gubałówką, a Harendą w niewielkiej odległości od centrum miasta (20 minut spacerkiem).
 
Do dyspozycji Gości posiadamy 2 dwupokojowe apartamenty dla 4 osób każdy, piękne studio na poddaszu dla 6 osób i samodzielny domek dla 4 osób. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, wykończone są w wysokim standarcie, wyposażone w lodówki, TV, czajnik bezprzewodowy, szkło do gorących i zimnych napoi, suszarki do włosów i ręczniki. Goście mają możliwość korzystania z kompleksowo wyposażonej kuchni. Można także zamówić posiłki u gospodarza w przystępnej cenie.
 
Dla najmłodszych posiadamy mini plac zabaw z huśtawkami i ze zjeżdżalną.
 
W cenie wynajmowanego lokalu gwarantujemy miejsca postojowe dla 4 aut bez odpowiedzialności za wyrządzone szkody przez osoby trzecie i warunki atmosferyczne. 


Zakopane słynie przede wszystkim z gór. Zakopane to najchętniej odwiedzane miasto przez turystów. Główną atrakcja jest kolejka na Gubałówkę, która została wybudowana w latach 30 XX w. Gubałówka na swoim szczycie oferuje dla turystów wiele atrakcji. Turyści swoje pierwsze kroki kieruje na KRUPÓWKI to najpopularniejszy deptak w Zakopanem.  Wielka Krokiew w Zakopanem to kompleks skoczni narciarskich. Turyści którzy chcą zobaczyć piękne widoki mogą wybrać się koleją na KASPROWY WIERCH


 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również