Wielka Krokiew Residence&SPA

Wielka Krokiew Residence&SPA w miejscowości Zakopane
Google Ads 300x250

Zakopane
ul. Bronisława Czecha 2A
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Znajdź swój spokój w Zakopanem Znudzony Zakopanem, które doskonale znasz? Poznaj Zakopane w wydaniu luksusowym. Wyskocz na relaks do Rezydencji Wielka Krokiew i przekonaj się, jak komfortowo można wypocząć w zimowej stolicy Polski. W Rezydencji Wielka Krokiew znajdziesz w standardzie: bezpłatne miejsce parkingowe, dostęp do bogatej strefy relaksu z wannami jacuzzi, sauną oraz grotą solną, multimedialne wyposażenie w każdym z 15 pokoi (TV 43’, Netflix, YouTube), zestaw do parzenia kawy i herbaty, wspólną część wypoczynkową z dwiema kuchenkami mikrofalowymi a także bardzo szybkie i stabilne łącze WiFi w całym obiekcie. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej Rezydencji znajduje się największa w Polsce
czytaj więcej

Znajdź swój spokój w Zakopanem

Znudzony Zakopanem, które doskonale znasz? Poznaj Zakopane w wydaniu luksusowym. Wyskocz na relaks do Rezydencji Wielka Krokiew i przekonaj się, jak komfortowo można wypocząć w zimowej stolicy Polski.

W Rezydencji Wielka Krokiew znajdziesz w standardzie: bezpłatne miejsce parkingowe, dostęp do bogatej strefy relaksu z wannami jacuzzi, sauną oraz grotą solną, multimedialne wyposażenie w każdym z 15 pokoi (TV 43’, Netflix, YouTube), zestaw do parzenia kawy i herbaty, wspólną część wypoczynkową z dwiema kuchenkami mikrofalowymi a także bardzo szybkie i stabilne łącze WiFi w całym obiekcie.

W bezpośrednim sąsiedztwie naszej Rezydencji znajduje się największa w Polsce skocznia narciarska oraz stadion lekkoatletyczny Centralnego Ośrodka Sportowego, z którego korzystają zawodnicy wielu dyscyplin. To czyni Rezydencję doskonałą bazą noclegową dla zgrupowań i treningów.

Atrakcje i obiekty w okolicy rezydencji:

·        Stadion lekkoatletyczny COS przy ul. Bronisława Czecha 1 - 800 m / 9 min,

·        Tatrzańskie Mini ZOO - 700 m / 8 min,

·        Kino 7D - 1,4 km / 16 min

·        Galeria Figur Stalowych - 1,5 km / 17 min,

·        Krupówki - 1,8 km / 20 min,

·        Dom do góry nogami - 1,8 km / 20 min

·        Największa Papugarnia Egzotyczne Zakopane - 1,7 km / 22 min,

·        Muzeum Tatrzańskie - 2,1 km / 23 min,

·        Muzeum Oscypka - 2 km / 24 min,

·        Stacja kolejki na Gubałówkę - 2,5 km / 29 min,

·        Dolna stacja kolejki na Kasprowy Wierch - 3 km / 40 min.

Wypocznij w otwartym w styczniu 2023 roku obiekcie o podwyższonym standardzie, położonym w samym sercu Zakopanego. Zafunduj rodzinie niezapomniane ferie i wakacje lub leniwy weekend ukochanej osobie. Albo po prostu wybierz się samemu na ładowanie witalnego akumulatora pod Tatrami. Czekamy na Ciebie! Czy jesteś gotowy na luksusowy relaks?

zwiń

Zobacz również