Willa 5 Dolin

Od 140 zł

Zakopane
ul. Bogdańskiego 18B
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa 5 dolin oferuje wypoczynek w Zakopanem w pokojach 2, 3 i 4 osobowych oraz apartamentach z widokiem na Gubałówkę i Giewont.  Oferujemy noclegi ze śniadaniem. Obiekt znajduję się tuż przy wejściu do Doliny Strążyskiej w najbardziej zielonej części Zakopanego ? ?Księżym Lesie?.W naszej willi oraz na jej terenie znajduje się także sala dla dzieci z zabawkami i planszówkami, plac zabaw, ogród z miejscem dla relaksu, miejsce na ognisko i grill, jadalnia, salon kominkowy i przede wszystkim miłą i życzliwą obsługę.Jest to idealne miejsce dla miłośników górskich wycieczek i relaksujących spacerów. Pensjonat nosi nazwę ?Willa 5 Dolin?, gdyż jest położony
czytaj więcej

Willa 5 dolin oferuje wypoczynek w Zakopanem w pokojach 2, 3 i 4 osobowych oraz apartamentach z widokiem na Gubałówkę i Giewont.  Oferujemy noclegi ze śniadaniem. Obiekt znajduję się tuż przy wejściu do Doliny Strążyskiej w najbardziej zielonej części Zakopanego ? ?Księżym Lesie?.

W naszej willi oraz na jej terenie znajduje się także sala dla dzieci z zabawkami i planszówkami, plac zabaw, ogród z miejscem dla relaksu, miejsce na ognisko i grill, jadalnia, salon kominkowy i przede wszystkim miłą i życzliwą obsługę.

Jest to idealne miejsce dla miłośników górskich wycieczek i relaksujących spacerów. Pensjonat nosi nazwę ?Willa 5 Dolin?, gdyż jest położony bardzo blisko od wejść do 5 dolin mających swój początek w Zakopanem. Cisza, spokój, bliskość przyrody i piękne widoki ? to wszystko czeka na naszych gości.

Zapraszamy.

zwiń

Zobacz również