Willa Eskulap

Od 50 zł

Zakopane
ul. Małe Żywczańskie 5C
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do Willi Eskulap w centrum Zakopanego   Nasz domek zlokalizowany jest w spokojnej, zielonej dzielnicy miasta, bardzo blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego.   Oferujemy naszym Gościom nowe, komfortowe pokoje 2-osobowe, w pełni wyposażone, z możliwością dostawki, z łazienkami i balkonami. W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD, internet WIFI, radio oraz lodówka. Do Państwa dyspozycji jest również sala telewizyjno-wypoczynkowa z kominkiem i wyposażonym w pełni aneksem kuchennym. Zapewniamy wiele udogodnień: w ogrodzie można spędzać letnie lub zimowe wieczory w przytulnej altance i skorzystać z grilla bezpłatny, na noc zamykany parking duży teren rekreacyjny w sąsiedztwie: boisko dla dzieci, sala gimnastyczna, siłownia
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy Państwa

do Willi Eskulap

w centrum Zakopanego
 

Nasz domek zlokalizowany jest w spokojnej, zielonej dzielnicy miasta, bardzo blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego.
 

Oferujemy naszym Gościom nowe, komfortowe pokoje 2-osobowe, w pełni wyposażone, z możliwością dostawki, z łazienkami i balkonami. W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD, internet WIFI, radio oraz lodówka.

Do Państwa dyspozycji jest również sala telewizyjno-wypoczynkowa z kominkiem i wyposażonym w pełni aneksem kuchennym.

Zapewniamy wiele udogodnień:

 • w ogrodzie można spędzać letnie lub zimowe wieczory w przytulnej altance i skorzystać z grilla
 • bezpłatny, na noc zamykany parking
 • duży teren rekreacyjny w sąsiedztwie: boisko dla dzieci, sala gimnastyczna, siłownia (50 m)
 • nasz obiekt jest przyjazny zwierzętom!


W okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc:

 • Tuż obok leży ulica Strążyska, która prowadzi bezpośrednio do Doliny o tej samej nazwie
   
 • Od Krupówek dzieli nas 8-minutowy spacer, gdzie czeka na Państwa wiele atrakcji
   
 • Do „Wielkiej Krokwi”, słynnej ze skoków narciarskich jest tylko 800 metrów
   
 • Do górskich szlaków dojdziemy w 15 minut, a tam rozciągają się liczne doliny: Strążyska, Białego, Za Bramką, Ku Dziurze, a także znana Ścieżka pod Reglami, gdzie latem można udać się na pieszą lub rowerową wycieczkę, a zimą pojeżdzić na biegówkach
   
 • Bardzo szybko można również dojść do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę, tylko (500 m), znanego narciarzom stoku Szymaszkowa (800 m) a także do słynnego stoku narciarskiego dla początkujących Lipki jedyne (300 m)
   
 • W okolicy znajduje się wiele karczm regionalnych: „Czarci Jar” (100 m), „Biały Potok” (300 m), „Javorina” (400 m) czy „Żabi Dwór” (500 m). W pobliżu jest również Park Miejski z bardzo atrakcyjnym placem zabaw dla dzieci (400 m). Poza tym, sklep spożywczy, warzywniczy, apteka, cukiernia, kiosk ruchu (200m)
zwiń

Zobacz również