Willa Gladiola

Od 35 zł

Zakopane
ul. Chramcówki 25
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do Willi Gladiola   Naszym głównym celem jest zapewnienie wypoczynku w ciszy, spokoju, ciepłej i domowej atmosferze przebywającym w naszym obiekcie gościom.     Do dyspozycji mamy 36 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami oraz pełnym węzłem sanitarnym. Kilka pokoi ma wyjście na taras.  Niestety nie prowadzimy jeszcze wyżywienia, możemy natomiast udostępnić Państwu: talerze, sztućce, kubeczki, garnuszki itp. w celu przyrządzenia sobie we własnym zakresie śniadań oraz kolacji. Ogólnodostępny jest również czajnik bezprzewodowy jak i kuchenka dwupłytowa elektryczna do pokoi. Każdy pokój zawiera osobną łazienkę, ponad to oferta obejmuje również hol, salę kawiarnianą
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do Willi Gladiola

 

Naszym głównym celem jest zapewnienie wypoczynku w ciszy, spokoju, ciepłej i domowej atmosferze przebywającym w naszym obiekcie gościom.

 

 
Do dyspozycji mamy 36 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami oraz pełnym węzłem sanitarnym. Kilka pokoi ma wyjście na taras. 

Niestety nie prowadzimy jeszcze wyżywienia, możemy natomiast udostępnić Państwu: talerze, sztućce, kubeczki, garnuszki itp. w celu przyrządzenia sobie we własnym zakresie śniadań oraz kolacji.

Ogólnodostępny jest również czajnik bezprzewodowy jak i kuchenka dwupłytowa elektryczna do pokoi.

Każdy pokój zawiera osobną łazienkę, ponad to oferta obejmuje również hol, salę kawiarnianą oraz parking, które są darmowe i na wyłączność naszych gości. 

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

 

 

 

zwiń

Zobacz również