Willa Nusia

Od 50 zł

Zakopane
ul. Kasprusie 37a
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do naszego domu wszystkich, którzy szukaja spokoju i odpoczynku w zacisznej, kameralnej domowej atmosferze.   Willa NUSIA to dom położony w samym centrum Zakopanego zaledwie 500m od Krupówek. Równocześnie dzielnica, w której jest usytuowany nasz dom to miejsce ciche i spokojne gdzie nie ma natężonego ruchu samochodowego.   Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2 osobowe z samodzielnymi łazienkami oraz możliwością dostawki dla dzieci. Każdy pokój jest wygodnie urządzony, wyposażony czajnik elektryczny oraz podstawowe naczynia niezbędne do przygotowania śniadania.   W korytarzu tuż obok pokoi znajduje się do Państwa dyspozycji aneks kuchenny wyposażony w zlewozmywak, lodowkę, kuchenkę mikrofalową oraz
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy
do naszego domu wszystkich, którzy szukaja spokoju i odpoczynku
w zacisznej, kameralnej domowej atmosferze.
 
Willa NUSIA to dom położony w samym centrum Zakopanego zaledwie 500m od Krupówek. Równocześnie dzielnica, w której jest usytuowany nasz dom to miejsce ciche i spokojne gdzie nie ma natężonego ruchu samochodowego.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2 osobowe z samodzielnymi łazienkami oraz możliwością dostawki dla dzieci.
Każdy pokój jest wygodnie urządzony, wyposażony czajnik elektryczny oraz podstawowe naczynia niezbędne do przygotowania śniadania.
 
W korytarzu tuż obok pokoi znajduje się do Państwa dyspozycji aneks kuchenny wyposażony w zlewozmywak, lodowkę, kuchenkę mikrofalową oraz naczynia niezbędne do przygotowywania prostych posiłków.
 
Zapewniamy Państwu również dostęp do WIFI oraz miejsce parkingowe na ogrodzonej  posesji.
 
 
Serdecznie zapraszamy
zwiń

Zobacz również