Willa Płazówka

Od 35 zł

Murzasichle
ul. Sądelska 54 A
34-531 Murzasichle
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa Płazówka w Murzasichlu Nowy drewniany budynek łączący w sobie elementy tradycyjnej architektury góralskiej z nowoczesnymi rozwiązaniami, położony jest w odległości 100 metrów od głównej drogi, co gwarantuje naszym Gościom spokój, ciszę oraz idealne warunki do wypoczynku.Niewielka odległość od lasu pozwoli na leśne wędrówki w poszukiwaniu grzybów i jagód, a wieczorny odpoczynek umili państwu szum górskiego potoku przepływającego obok domu. Oferujemy Państwu pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, łącznie aż 60 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami oraz TV. Zapewniamy smaczne, domowe posiłki w dużej jadalni, możliwe jest również samodzielne korzystanie z kuchni. Do dyspozycji Gości jest również sala telewizyjna z kominkiem oraz
czytaj więcej


Willa Płazówka w Murzasichlu

Nowy drewniany budynek łączący w sobie elementy tradycyjnej architektury góralskiej z nowoczesnymi rozwiązaniami, położony jest w odległości 100 metrów od głównej drogi, co gwarantuje naszym Gościom spokój, ciszę oraz idealne warunki do wypoczynku.
Niewielka odległość od lasu pozwoli na leśne wędrówki w poszukiwaniu grzybów i jagód, a wieczorny odpoczynek umili państwu szum górskiego potoku przepływającego obok domu. Oferujemy Państwu pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, łącznie aż 60 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami oraz TV. Zapewniamy smaczne, domowe posiłki w dużej jadalni, możliwe jest również samodzielne korzystanie z kuchni. Do dyspozycji Gości jest również sala telewizyjna z kominkiem oraz parking na terenie obiektu. Dodatkowo zapewniamy dostęp do bezprzewodowego internetu. Istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami.
Dla zainteresowanych organizujemy:

  • kuligi
  • ogniska z pieczeniem prosiaka lub kiełbasek
  • kolonie, zielone szkoły, zimowiska itp.

Dla aktywnych: park linowy 100 metrów od Willi!


Miła i gościnna atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych Gości, a niezapomniane wrażenia spowodują chęć ponownego odwiedzenia naszej willi.

 

zwiń

Zobacz również