WILLA POD BRZYZKIEM

Od 35 zł

Zakopane
ul. Klusie 2a
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa jak sama nazwa wskazuje "Pod Brzyzkiem" usytuowana jest pod górką. Niektóre pokoje w willi posiadają balkon, a z niego rozciąga się niezapomniany widok na Tatry. Posiadamy pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje są jasne, urządzone w stylu góralskim. Posiadamy również apartamenty z aneksem kuchennym (bez możliwości gotowania). Dokładamy wszelkich starań aby gość mieszkający w naszej willi czuł się swobodnie i aby był zadowolony. Za domem znajduje się ogród a w nim góralski szałas do grilowania lub palenia watry. Organizujemy również kuligi z małym co nieco. Odległość do centrum wynosi 4km. Wyciągi Ugory i Harenda od
czytaj więcej
Willa jak sama nazwa wskazuje "Pod Brzyzkiem" usytuowana jest pod górką. Niektóre pokoje w willi posiadają balkon, a z niego rozciąga się niezapomniany widok na Tatry. Posiadamy pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje są jasne, urządzone w stylu góralskim. Posiadamy również apartamenty z aneksem kuchennym (bez możliwości gotowania). Dokładamy wszelkich starań aby gość mieszkający w naszej willi czuł się swobodnie i aby był zadowolony.
Za domem znajduje się ogród a w nim góralski szałas do grilowania lub palenia watry. Organizujemy również kuligi z małym co nieco.
Odległość do centrum wynosi 4km.
Wyciągi Ugory i Harenda od naszej willi są w odległości 1,5km-2,00km. 
 
ATRAKCJE
  • kulig
  • gril
  • możliwość zorganizowania imprezy przy kapeli góralskiej z pieczonym prosiakiem lub jagnięciną
Zapraszamy serdecznie na wypoczynek.
 
 
zwiń

Zobacz również