Willa U Anusia

Od 35 zł

Zakopane
ul. Pardałówka 40
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Tylko my oferujemy tak wiele, za tak niewiele! Przekonajcie się Państwo sami, iż nocleg w willi nie musi być drogi! Apartament, studio, komfortowe pokoje dwu i trzyosobowe oraz przyjemna restauracja – wszystko to czeka na Was! Willa Anuś została oddana do użytku w 2007 roku i jest połączeniem nowoczesności i komfortu z tradycyjnym regionalnym stylem, dzięki czemu podczas wypoczynku w komfortowych warunkach przez cały czas towarzyszyć będzie Państwu tradycyjny góralski klimat. Przekonajcie się o tym osobiście odwiedzając naszą Willę. Dysponujemy 30-35 miejscami noclegowymi. W każdym pokoju znajduje się osobna łazienka, 4 z nich posiadają wanny pozostałe prysznice. Pokoje są urządzone
czytaj więcej

Tylko my oferujemy tak wiele, za tak niewiele!

Przekonajcie się Państwo sami, iż nocleg w willi nie musi być drogi! Apartament, studio, komfortowe pokoje dwu i trzyosobowe oraz przyjemna restauracja – wszystko to czeka na Was!
Willa Anuś została oddana do użytku w 2007 roku i jest połączeniem nowoczesności i komfortu z tradycyjnym regionalnym stylem, dzięki czemu podczas wypoczynku w komfortowych warunkach przez cały czas towarzyszyć będzie Państwu tradycyjny góralski klimat.

Przekonajcie się o tym osobiście odwiedzając naszą Willę.

Dysponujemy 30-35 miejscami noclegowymi. W każdym pokoju znajduje się osobna łazienka, 4 z nich posiadają wanny pozostałe prysznice. Pokoje są urządzone bardzo przytulnie i komfortowo. Standardowo wyposażone są w telewizory, stoliki i fotele lub krzesła. Większość z ich posiada własne balkony z widokami na Tatry.

Apartament i Studio nadają się idealnie na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Posiadają one dwa wydzielone pokoje w jednym znajduje się łoże małżeńskie w drugim dwa osobne łóżka. Apartament jest w pełni umeblowanym mini mieszkaniem.

Na pierwszym piętrze znajduje się aneks kuchenny dostępny dla wszystkich. Recepcja dla wygody naszych Gości jest czynna całą dobę.

 

 

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego drugiego obiektu w Zakopanem:

Willa u Zwijacza

 

zwiń

Zobacz również