Willa U Macieja

Od 35 zł

Biały Dunajec
ul. Kościuszki 27C
34-425 Biały Dunajec
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom położony w Białym Dunajcu, góralskiej wsi położonej na wysokości od 660-720 m.n.p.m. Dom położony nad potokiem o tej samej nazwie. Miejsce usytuowania daje możliwość wykorzystania warunków klimatycznych, przyrodniczych i geograficznych terenu. Z okien budynku można podziwiać panoramę Tatr. Podczas pobytu zapewniamy miłą rodzinną atmosferę. Do dyspozycji gości oddajemy 30 miejsc noclegowych w 12 pokojach z łazienkami. Oferujemy także możliwość ogólnego dostępu do w pełni wyposażonego kompleksu kuchennego. Ofertę kierujemy do osób prywatnych pragnących spędzić miło czas wypoczynku za rozsądną cenę. W naszej ofercie proponujemy także skorzystanie z domowej kuchni. Na terenie całego obiektu internet Wi-Fi
czytaj więcej

Dom położony w Białym Dunajcu, góralskiej wsi położonej na wysokości od 660-720 m.n.p.m.

Dom położony nad potokiem o tej samej nazwie. Miejsce usytuowania daje możliwość wykorzystania warunków klimatycznych, przyrodniczych i geograficznych terenu. Z okien budynku można podziwiać panoramę Tatr.
Podczas pobytu zapewniamy miłą rodzinną atmosferę. Do dyspozycji gości oddajemy 30 miejsc noclegowych w 12 pokojach z łazienkami.
Oferujemy także możliwość ogólnego dostępu do w pełni wyposażonego kompleksu kuchennego.
Ofertę kierujemy do osób prywatnych pragnących spędzić miło czas wypoczynku za rozsądną cenę.
W naszej ofercie proponujemy także skorzystanie z domowej kuchni.
Na terenie całego obiektu internet Wi-Fi

zwiń

Zobacz również