WILLA WISIENKA

Od 35 zł

Zakopane
ul. Broniewskiego 4B
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy gości, którzy poszukują wypoczynku w willi o podwyższonym standardzie. Oferujemy noclegi w widokowych, komfortowo urządzonych pokojach z balkonem, dużą łazienką, kącikiem gastronomicznym, cyfrową telewizją i internetem wi-fi. Pokoje lux posiadają oprócz balkonu także widokowy taras. Do dyspozycji gości sala kominkowa, gdzie można zamówić śniadanie typu szwedzki bufet lub zorganizować bankiet. Willa położona jest w Zakopanem w atrakcyjnym miejscu na otwartej przestrzeni z pięknym widokiem na Tatry. Z okien doskonale widoczna jest skocznia narciarska Wielka Krokiew a także Giewont i Kasprowy Wierch. Posiadamy bezpłatny, ogrodzony, oświetlony i monitorowany kamerami video parking na 15 pojazdów. W sąsiedztwie znajdują się wille wybitnych ludzi sztuki
czytaj więcej
Zapraszamy gości, którzy poszukują wypoczynku w willi o podwyższonym standardzie. Oferujemy noclegi w widokowych, komfortowo urządzonych pokojach z balkonem, dużą łazienką, kącikiem gastronomicznym, cyfrową telewizją i internetem wi-fi. Pokoje lux posiadają oprócz balkonu także widokowy taras. Do dyspozycji gości sala kominkowa, gdzie można zamówić śniadanie typu szwedzki bufet lub zorganizować bankiet. Willa położona jest w Zakopanem w atrakcyjnym miejscu na otwartej przestrzeni z pięknym widokiem na Tatry. Z okien doskonale widoczna jest skocznia narciarska Wielka Krokiew a także Giewont i Kasprowy Wierch. Posiadamy bezpłatny, ogrodzony, oświetlony i monitorowany kamerami video parking na 15 pojazdów. W sąsiedztwie znajdują się wille wybitnych ludzi sztuki i kultury polskiej (Witkacy, Pawlikowska Jasnorzewska, Dobraczyński, Broniewski). Widokowy charakter, malowniczość i wysoki standard sprawiają, że noclegi w naszej willi należą do najbardziej poszukiwanych na spędzenie tutaj wakacji, urlopu, wczasów, ferii czy weekendów. 
 
Polecamy noclegi w naszej willi gdy planujecie romantyczny tour do podnóża Tatr. Położenie obiektu jest optymalne zarówno pod kątem wizyt na Krupówkach jak rownież gdy zamierzacie wybrać się na wyprawę w Tatry. Obok willi znajdują się wyciągi narciarskie - Koziniec i Antałówka a niedaleko basen cieplicowy "Aquapark". W okolicy sklepy i lokale gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu sportowego (narty, snowboard, skutery śnieżne, rowery, quady), nauka jazdy konnej, baseny, sauna i korty tenisowe. W pobliżu w zasięgu wzroku znajduje się skocznia narciarska Wielka Krokiew. Niedaleko kompleks sportowo-rekreacyjny Centralnego Ośrodka Sportu (basen, siłownia, sala gimnastyczna, komora kriogeniczna, jaskinia solna, stadion sportowy, lodowisko i trasy do uprawiania narciarstwa biegowego). W sąsiedztwie drewniany zabytkowy budynek Witkiewiczówki, domu w którym spędził ostatnie lata życia Stanisław Ignacy Witkiewicz - Witkacy oraz zabytkowa Willa pod Jedlami, gdzie mieszkała i tworzyła poetka Maria Pawlikowska - Jasnorzewska. Obok galeria i dom znakomitego artysty rzeźbiarza Ryszarda Orskiego. Odległość na Krupówki 12 minut pieszo. Tam wieczorami wypełnisz swój wolny czas w Zakopanem.
zwiń

Zobacz również