Wynajem Apartamentów DUDEK

Od 35 zł

Zakopane
ul. Małe Żywczańskie 5B/2
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Apartament „Małe Żywczańskie”   Zapraszam Państwa do wypoczynku w kameralnym apartamencie, który znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego - Małe Żywczańskie- w pobliżu tatrzańskich szlaków turystycznych (Dolina Strążyska, Dolina Białego, Wielka Krokiew), a zarazem blisko centrum miasta.   Do ścisłego centrum miasta (5-8 min) pieszo, niedaleko znajduje się regionalna restauracja (500 m) oraz stołówka z domowymi obiadkami (50m), 500 metrów do kina, 800 m do dyskoteki i około 1500 metrów do kolejki na Gubałówkę.   Apartament o pow. 30 m2 przeznaczony jest dla 2 +1 osób - składa się z pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki (suszarka do
czytaj więcej

Apartament „Małe Żywczańskie”

 
Zapraszam Państwa do wypoczynku w kameralnym apartamencie, który znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego - Małe Żywczańskie- w pobliżu tatrzańskich szlaków turystycznych (Dolina Strążyska, Dolina Białego, Wielka Krokiew), a zarazem blisko centrum miasta.
 
Do ścisłego centrum miasta (5-8 min) pieszo, niedaleko znajduje się regionalna restauracja (500 m) oraz stołówka z domowymi obiadkami (50m), 500 metrów do kina, 800 m do dyskoteki i około 1500 metrów do kolejki na Gubałówkę.
 
Apartament o pow. 30 m2 przeznaczony jest dla 2 +1 osób - składa się z pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki (suszarka do włosów, ręczniki).
 
Do apartamentu należy miejsce postojowe przed budynkiem.
 
Zapraszam serdecznie!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również