FERIE ZIMOWE 2014 - tylko 30 zł od osoby Wynajem Pokoi ZA SICHŁĄ

Od 35 zł

Murzasichle
ul. Sądelska 107A
34-531 Murzasichle
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszam na wypoczynek do Murzasichla, urocza turystyczna miejscowość położona 7 km od Zakopanego, 11 km od Łysej Polany, z której roztaczają się przepiękne widoki na Tatry.   Do dyspozycji gości: kuchnia, jadalnia, sala z kominkiem, szałas regionalny z grillem, plac zabaw dla dzieci, miejsca parkingowe, internet bezprzewodowy.   W bliskiej odległości supermarket, karczmy regionalne, przystanek PKS, wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego, wyciagi narciarskie, termy podhalańskie.    ZAPRASZAMY SERDECZNIE WYCHOWAWCÓW, PEDAGOGÓW DO WSPÓLNEJ ORGANIZACJI WYCIECZEK, ZIMOWISK, ZIELONYCH SZKÓŁ  DLA DZIECI I MŁODZIEZY.              
czytaj więcej
Zapraszam na wypoczynek do Murzasichla, urocza turystyczna miejscowość położona 7 km od Zakopanego, 11 km od Łysej Polany, z której roztaczają się przepiękne widoki na Tatry.
 
Do dyspozycji gości: kuchnia, jadalnia, sala z kominkiem, szałas regionalny z grillem, plac zabaw dla dzieci, miejsca parkingowe, internet bezprzewodowy.
 
W bliskiej odległości supermarket, karczmy regionalne, przystanek PKS, wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego, wyciagi narciarskie, termy podhalańskie. 
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE WYCHOWAWCÓW, PEDAGOGÓW DO WSPÓLNEJ ORGANIZACJI WYCIECZEK, ZIMOWISK, ZIELONYCH SZKÓŁ  DLA DZIECI I MŁODZIEZY.
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również