Zajazd Białczański

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 57A
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

W Zajeździe Białczańskim „ Każdy znajdzie coś dla siebie” bo tak naprawdę Zajazd to Karczma regionalna drewniana z kominkiem i antresolą na piętrze, sala dyskotekowa, nowocześnie i profesjonalnie wyposażona w sprzęt świetlny i dźwiękowy oraz  baza  noclegowa. Do Karczmy zapraszamy na smaczne tradycyjne posiłki, posiady przy kominku z udziałem Kapeli góralskiej.    Na życzenie klienta organizujemy: przyjęcia weselne, komunijne, chrzciny kameralne uroczystości rodzinne imprezy integracyjne spotkania biznesowe W części noclegowej posiadamy 60 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych. Każdy pokój wyposażony nowocześnie i standardowo,  posiada łazienkę , TV , balkon lub taras. Na parterze znajduje się pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych
czytaj więcej

W Zajeździe Białczańskim „ Każdy znajdzie coś dla siebie” bo tak naprawdę Zajazd to Karczma regionalna drewniana z kominkiem i antresolą na piętrze, sala dyskotekowa, nowocześnie i profesjonalnie wyposażona w sprzęt świetlny i dźwiękowy oraz  baza  noclegowa.

Do Karczmy zapraszamy na smaczne tradycyjne posiłki, posiady przy kominku z udziałem Kapeli góralskiej.
  
Na życzenie klienta organizujemy:
  • przyjęcia weselne, komunijne, chrzciny
  • kameralne uroczystości rodzinne
  • imprezy integracyjne
  • spotkania biznesowe
W części noclegowej posiadamy 60 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych. Każdy pokój wyposażony nowocześnie i standardowo,  posiada łazienkę , TV , balkon lub taras. Na parterze znajduje się pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
Pobyt sprzedajemy w systemie BAD & BREAKFAST dodatkowy posiłek można dokupić w Karczmie Regionalnej. Do dyspozycji gości internet bezprzewodowy co z pewnością ucieszy wszystkich tych którzy zmuszeni są do łączenia aktywnego wypoczynku z obowiązkami biznesowymi.  Ok. 200 m od Zajazdu znajduje się wyciąg narciarski orczykowy ZEBRA natomiast ok. 700 metrów Kompleks Narciarski Kotelnia Białczańska.
 
Naszym gościom ułatwiamy zakup biletów na Kolej Linową Kasprowy Wierch. 
Pośredniczymy w zorganizowaniu wycieczek lokalnych Spływ Dunajcem, Słowacja, Kuligi itp.   Oferujemy usługi Biura Turystycznego Teresa w Zakopanem www.teresa.zakopane.pl
 
Posiadamy wypożyczalnię skuterów śnieżnych i guadów. Organizujemy z przewodnikiem wyprawy na Skuterach. Trasy i terminy wypraw do uzgodnienia. Jazda na skuterach śnieżnych jest bardzo prosta ponieważ nie wymaga żadnej zmiany biegów. Skutery nie posiadają biegów - mechanizm napędowy zbudowany jest na zasadzie działania siły odśrodkowej, wystarczy więc tylko dodać gazu i mkniemy poprzez śnieżnobiały krajobraz zostawiając za sobą tumany śnieżnego pyłu. Jazda na tych maszynach jest zatem tak prosta, że szaleją na nich nawet 5 letnie maluchy.
 
Świadczymy usługi transportowe, dysponujemy busami 17 osobowym oraz 23 osobowym
zwiń

Zobacz również