Dom Gościnny MAGNOLIA

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 192
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom Gościnny „Magnolia” po zmianie właścicieli rozkwita nowymi pomysłami i zaprasza do wypoczynku. Obiekt położony jest w centrum Białki Tatrzańskiej, miejscowości oddalonej o 15 minut drogi samochodem od Zakopanego i 5 minut od Nowego Targu, z szybko rozwijającą się bazą turystyczną zarówno dla wypoczywających latem jak i zimą. Dom położony jest 20 metrów od głównej drogi, ok. 350m od stoków Kotelnicy i Bani oraz ok. 200m od pięknej rzeki Białki. To położenie pozwala na bardzo dobrą komunikację, jednak chroni przed bezpośrednim hałasem i zapewnia miejsca do spacerów i wypoczynku.  Jedne pokoje witają Państwa słońcem o wschodzie, inne rozpieszczają światłem popołudniu,
czytaj więcej

Dom Gościnny „Magnolia” po zmianie właścicieli rozkwita nowymi pomysłami i zaprasza do wypoczynku. Obiekt położony jest w centrum Białki Tatrzańskiej, miejscowości oddalonej o 15 minut drogi samochodem od Zakopanego i 5 minut od Nowego Targu, z szybko rozwijającą się bazą turystyczną zarówno dla wypoczywających latem jak i zimą. Dom położony jest 20 metrów od głównej drogi, ok. 350m od stoków Kotelnicy i Bani oraz ok. 200m od pięknej rzeki Białki. To położenie pozwala na bardzo dobrą komunikację, jednak chroni przed bezpośrednim hałasem i zapewnia miejsca do spacerów i wypoczynku. 
Jedne pokoje witają Państwa słońcem o wschodzie, inne rozpieszczają światłem popołudniu, jedne oferują widok na zamieszkałe przez lojalną rodzinę bocianów wielkie gniazdo, inne w zimie na oświetlone nocą stoki. 
Za Domem w odległości 3 minutowego spaceru znajdą Państwo romantyczny zakątek: dwa strumyczki oraz piękną rzekę Białkę, która okolona laskami i białymi kamieniami różnej wielkości zaprasza latem do organizowania ognisk, łowienia ryb, kąpieli, opalania, a także jesienią i zimą na romantyczne spacery, sesje fotograficzne (rzeka urzeka pięknym krajobrazem łańcucha gór). Pomysłów na spędzenie tam czasu z pewnością Państwu nie zabraknie... 
SZKOŁY I NOCLEGI GRUPOWE 
Z radością gościmy u siebie zorganizowane grupy młodzieży, zielone szkółki, białe szkółki, oazy, harcerzy, obozy językowe, oferujemy również miejsce do prowadzenia szkoleń dla firm, cieszymy się z każdego gościa indywidualnego i rodzin z dziećmi. W zależności od pory roku i ilości osób proponujemy odpowiednio ukształtowane ceny. Po zakończeniu prac nad naszą stroną www cennik będzie dostępny w punkcie Cennik i Rezerwacje. Do tego czasu prosimy w tej kwestii kontaktować się telefonicznie. 
OFERTA DOMU 
Dom Magnolia, trójkondygnacyjny budynek, składa się z 23 nowych pokoi, świetlicy oraz jasnej kuchni do dyspozycji gości, a na okres zimowy udostępniana jest oczywiście narciarnia.  
KUCHNIA 
Kuchnia jest pomieszczeniem wyposażonym w lodówkę z zamrażarką, stół i taborety, kuchenkę mikrofalową i czajnik bezprzewodowy. Miejsce na przygotowanie śniadania, przekąski, deseru, lub kolacji, przygotowanie herbaty ze smacznej górskiej wody, kawy na przebudzenie lub mleka dla malutkich dzieci jest dostępne wraz z podstawowym wyposażeniem (szklanki, talerze, sztućce, kilka garnków, miseczki). 
ZWIERZĘTA 
Bardzo lubimy zwierzęta, jednak biorąc pod uwagę życzenia wielu gości (alergie, malutkie dzieci) obecnie nie możemy zgodzić się na przyjazd gości ze swoimi pupilami. Pracujemy jednak nad tym, jak rozwiązać takie zapotrzebowanie i będziemy z radością informować Państwa na naszych stronach internetowych, gdy tylko zaistnieje taka możliwość! 

zwiń

Zobacz również