Domek Kozie Ranczo

Od 350 zł

Bańska Niżna
ul. Topory 31
34-424 Bańska Niżna
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Domek Kozie Ranczo przeznaczony jest dla max 8 osób, doskonały dla rodzin z dziećmi czy grup przyjaciół. Domek położony jest w malowniczej miejscowości Bańska Niżna. Na parterze znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, przestronna łazienka w której dodatkowo znajduje się stacjonarna suszarka, salon z rozkładanym wypoczynkiem 2 osobowym oraz biokominek.  Na piętrze maja Państwo do dyspozycji sypialnie 2 osobową z okna której widać panoramę Tatr, pokój 4 osobowy z antresolą. Po wcześniejszym poinformowaniu jest możliwość dołożenia lożeczka turystycznego. Przy domku znajduje się bezpłatny monitorowany parking. Z naszego domku widać kompleks basenów termalnych Termy Podhalańskie, Gorący Potok do którego mozna
czytaj więcej

Domek Kozie Ranczo przeznaczony jest dla max 8 osób, doskonały dla rodzin z dziećmi czy grup przyjaciół. Domek położony jest w malowniczej miejscowości Bańska Niżna. Na parterze znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, przestronna łazienka w której dodatkowo znajduje się stacjonarna suszarka, salon z rozkładanym wypoczynkiem 2 osobowym oraz biokominek. 
Na piętrze maja Państwo do dyspozycji sypialnie 2 osobową z okna której widać panoramę Tatr, pokój 4 osobowy z antresolą. Po wcześniejszym poinformowaniu jest możliwość dołożenia lożeczka turystycznego.

Przy domku znajduje się bezpłatny monitorowany parking. Z naszego domku widać kompleks basenów termalnych Termy Podhalańskie, Gorący Potok do którego mozna dojść pieszo w 15 minut. W pobliżu kilku kilometrów znajdują się wyciągi narciarskie (SkiSuche, Bania, Wyciąg Bańska Wyzna, Wyciąg Tokoland).
Sklep spożywczy 5 min pieszo. Przystanek atobusowy 5 minut pieszo. Latem dla naszych gości mamy do dyspozycji 2 rowery górskie. Możliwość zorganizowania wycieczek : Spływem Dunajca Zwiedzanie Zamku Niedzica Kulig zaprzegami konnym zimą jak i latem Dla Naszych Gości możliwość zorganizowania busa 8 osobowego który zawiezie oraz odbierze z dowolnego miejsca. Nazwa Kozie Ranczo wzięła się od tego że posiadamy hodowlę kóz karpackich które rankiem oraz pod wieczór mogą Państwo podziwiać jak wypasają się na naszych łąkach. Osoby które lubią wyroby z mleka koziego maja możliwość degustowania naszych świeżych i ekologicznych wyrobów dostępnych od kwietnia do pazdziernika. Z chęcią ugościmy Państwa na naszym Kozim Ranczu. Zapraszamy!
 

zwiń

Udogodnienia

 • grill
 • internet
 • łazienka
 • parking
 • altana
 • plac zabaw
 • aneks kuchenny
 • salon kominkowy
 • szlaki turystyczne
 • lodówka
 • czajnik
 • przechowywalnie sprzętu
 • Telewizja naziemna
 • kuchenka mikrofalowa
 • meble ogrodowe
 • zakaz palenia
 • kuchenka elektryczna
 • zastawa stołowa
 • ogrzewanie

Cennik

Cena zależna od ilości osób, długości pobytu oraz sezonu. 

REGULAMIN WYNAJMU ?Domek Kozie Ranczo?
1. Do korzystania z domku uprawnione są wyłącznie osoby zameldowane.
2. Osoby niezameldowane mogą przebywać w domku w godzinach od 7.00 do 22.00
3. Przebywanie osób niezameldowanych w domku po godzinie 22.00 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez Najmującego domek na odpłatne dokwaterowanie tych osób (każda osoba plus 100zł)
4. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22-7
5. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu lub jego skrócenia opłaty nie podlegają zwrotowi.
6. Za wszystkie osobiste rzeczy znajdujące się w domkach odpowiada wynajmujący Gość.
7. Goście ponoszą odpowiedzialność majątkową w razie powstania jakichkolwiek szkód, choćby szkoda powstała z winy nieumyślnej.
8. Dzieci przebywające na terenie obiektu powinny znajdować się pod stałym nadzorem opiekunów prawnych. Co za tym idzie ponoszą oni odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody.
9. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, należy ten fakt zgłosić właścicielowi domku bezpośrednio przy zakwaterowaniu. W przeciwnym razie przyjmuje się, że wyposażenie było bez uszkodzeń
10. Zakaz używania w domku otwartego ognia (m.in. świeczek, lamp naftowych, gazowych, własnych kuchenek elektrycznych i gazowych, piecyków typu. ?farelka?).
11. W Domku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu pozna wyznaczonymi miejscami, przeznaczonymi do tego celu. Domek wyposażony jest w detektory dymu.
12. Zakazane przenoszenie, wynoszenia wyposażenia oraz mebli.
13. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobom, które je naruszają. Osoby te zobowiązane są do niezwłocznej zapłaty za ewentualnie poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz niezwłocznego opuszczenia domku.
14. Gość wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) przez właściciela domków.

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również