Dom Gościnny nad Dunajcem

Od 35 zł

Szaflary
ul. Zakopiańska 38
34-424 Szaflary
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Dom Gościnny nad Dunajcem to miejsce dla osób pragnących odpocząć od codziennych obowiązków. Obiekt stanowi doskonałą bazę wypadową na odwiedzenie basenów termalnych, górskie wędrówki oraz zimowe szaleństwo. Pobyt w naszym domu pozwoli zregenerować siły i długo pozostanie w Państwa pamięci!   Do dyspozycji naszych Gości oddajemy cztery komfortowe i przestronne pokoje. W każdym pokoju znajduje się Tv, łazienka, aneks kuchenny połączony z balkonem. Do pokoi prowadzi osobne wejście. W pobliżu znajduje się karczma Zadyma, Karczma Przy Moście oraz restauracja Gool. Obiekt położony jest na dużej działce z ogrodzonym parkingiem. Za domem biegnie rzeka Dunajec, do której mamy bezpośredni dostęp.
czytaj więcej

 

Dom Gościnny nad Dunajcem to miejsce dla osób pragnących odpocząć od codziennych obowiązków. Obiekt stanowi doskonałą bazę wypadową na odwiedzenie basenów termalnych, górskie wędrówki oraz zimowe szaleństwo.

Pobyt w naszym domu pozwoli zregenerować siły i długo pozostanie w Państwa pamięci!

 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy cztery komfortowe i przestronne pokoje. W każdym pokoju znajduje się Tv, łazienka, aneks kuchenny połączony z balkonem. Do pokoi prowadzi osobne wejście.

W pobliżu znajduje się karczma Zadyma, Karczma Przy Moście oraz restauracja Gool. Obiekt położony jest na dużej działce z ogrodzonym parkingiem. Za domem biegnie rzeka Dunajec, do której mamy bezpośredni dostęp. Obok domu są dwa przystanki a w niedalekiej odległości znajduje się stacja kolejowa. Baseny Termalne Szaflary oraz Gorący Potok oddalone są od naszego domu o 3,5 km. Od Zakopanego dzieli nas 13 km a od Białki Tatrzańskiej 11 km.


Zapraszamy o każdej porze roku!!!

zwiń

Zobacz również