Gościnna Chata Waluś

Od 160 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 201
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Witajcie u Walusia!      Zapraszamy serdecznie do naszej gościnnej Chatki Waluś! To drewniany pensjonat, który położony jest w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Zaledwie 300 metrów dzieli naszych gości od dwóch nowoczesnych ośrodków narciarskich: Kotelnicy Białczańskiej i Bani oraz słynnej Termy Białka. W pobliżu znajdują się również inne atrakcje turystyczne regionu, ale lokalizacja to tylko jeden z atutów. Do Waszej dyspozycji mamy aż 36 miejsc noclegowych o wysokim standardzie, w którym oferujemy 2,3,4 ? osobowe pokoje oraz jeden typu studio. Każdy pokój posiada: - TV - WIFI - łazienka Dodatkowo każdy z gości otrzyma 20% rabatu na wypożyczenie sprzętu sportowego (narty,
czytaj więcej

 
Witajcie u Walusia!
 
   Zapraszamy serdecznie do naszej gościnnej Chatki Waluś! To drewniany pensjonat, który położony jest w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Zaledwie 300 metrów dzieli naszych gości od dwóch nowoczesnych ośrodków narciarskich: Kotelnicy Białczańskiej i Bani oraz słynnej Termy Białka. W pobliżu znajdują się również inne atrakcje turystyczne regionu, ale lokalizacja to tylko jeden z atutów. Do Waszej dyspozycji mamy aż 36 miejsc noclegowych o wysokim standardzie, w którym oferujemy 2,3,4 ? osobowe pokoje oraz jeden typu studio. Każdy pokój posiada:

- TV
- WIFI
- łazienka
Dodatkowo każdy z gości otrzyma 20% rabatu na wypożyczenie sprzętu sportowego (narty, snowboardy, rowery, samochodziki elektryczne, trikke) oraz przechowalnię pod samym stokiem gratis!!!


 

 

zwiń

Zobacz również