Pensjonat U Siedlorza

Od 30 zł

Biały Dunajec
ul. Jana Pawła II 177
34-425 Biały Dunajec
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie witamy wszystkich Gości! Rezerwując noclegi ,,U Siedlorza?, uzyskacie Państwo kilka atutów wyróżniających nas wśród konkurencyjnych ofert noclegowych na Podhalu. Nasz pensjonat wyróżnia: Lokalizacja Jakość zakwaterowania Wyżywienie Imprezy Gościnność Pensjonat jest usytuowany w zacisznym miejscu wsi i w niemal bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Biały Dunajec. Ten walor docenią rodzice i bez wątpienia ich dzieci mogące swobodnie korzystać z kąpieli nad wodą w upalne dni.Budynek posiada 42 pokoje mogące pomieścić aż 120 osób. Warto zauważyć, że każdy z nich różni się od pozostałych tworząc atmosferę odmienności od ustandaryzowanych molochów turystycznych. Pokoje w pensjonacie są 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowe. Dla zainteresowanych zwiększonym poziomem
czytaj więcej

Serdecznie witamy wszystkich Gości!

Rezerwując noclegi ,,U Siedlorza?, uzyskacie Państwo kilka atutów wyróżniających nas wśród konkurencyjnych ofert noclegowych na Podhalu. Nasz pensjonat wyróżnia:

  • Lokalizacja
  • Jakość zakwaterowania
  • Wyżywienie
  • Imprezy
  • Gościnność

Pensjonat jest usytuowany w zacisznym miejscu wsi i w niemal bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Biały Dunajec. Ten walor docenią rodzice i bez wątpienia ich dzieci mogące swobodnie korzystać z kąpieli nad wodą w upalne dni.
Budynek posiada 42 pokoje mogące pomieścić aż 120 osób. Warto zauważyć, że każdy z nich różni się od pozostałych tworząc atmosferę odmienności od ustandaryzowanych molochów turystycznych. Pokoje w pensjonacie są 1-, 2-, 3- oraz 4-osoboweDla zainteresowanych zwiększonym poziomem komfortu oferujemy także dwa studia 3+3.
Każdy pokój posiada własną łazienkę, telewizor, stół, krzesła oraz liczne szafki ubraniowe. Większość z nich wykończona jest drewnem świerkowym ocieplającym wnętrze a niektóre posiadają też dostęp do balkonu. 
W pensjonacie znajduje się przestronna sala jadalniana z kominkiem, w której serwujemy śniadania w formie szwedzkiego stołu i obiadokolacje. W sali ogólnej przeznaczonej do wypoczynku dostępny jest stół bilardowy oraz piłkarzyki. Dbając o wygodę wszystkich naszych Gości tam również dwa komputery z dostępem do Internetu.
Aby w potrzebie nie biegać do sklepu, w budynku jest umieszczony automat z zimnymi napojami. Ciepłe napoje oraz piwo można spożywać z przyjaciółmi w kameralnej atmosferze w naszej karczmie spełniającej rolę przydomowej kawiarni od maja do września. Na zewnątrz pensjonatu znajduje się duży parking również dla szkolnych autokarów. Na placyku zamontowane są huśtawki dla dzieci oraz grill na wieczorne posiady.


Dodatkową atrakcją dla grup jest możliwość organizacji imprez w postaci kuligów zimowych, letnich przejazdów bryczkami kołowymi oraz imprez integracyjnych w naszej karczmie. Tu możemy na życzenie zamawiać góralski zespół, który przygrywając doda zabawie lokalnego kolorytu.
zwiń

Zobacz również