Pensjonat Zawrat

Od 190 zł

Białka Tatrzańska
ul. Kaniówka 28B
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zawrat to nowy, oddany do użytku w 2010 roku, obiekt oferujący noclegi w Białce Tatrzańskiej. Świadczymy usługi w standardzie hotelu trzygwiazdkowego. Lokalizacja to nasz największy atut. Znajdujemy się bowiem w wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu, bezpośrednio przy stoku narciarskim na Kaniówce, w miejscowości Białka Tatrzańska. Na naszych Gości czekają gustownie i komfortowo urządzone pokoje, profesjonalne centrum konferencyjno - szkoleniowe, restauracja z wyśmienitą kuchnią regionalną, drink-bar, a w niedalekiej przyszłości przyjemny relaks w strefie Spa & Wellness. Wszechobecna cisza i spokój wręcz skłaniają do wypoczynku  właśnie tutaj. Otwórz okno, weź głęboki oddech i poczuj jak smakuje górskie, rześkie powietrze. Mamy nadzieję, że
czytaj więcej

Zawrat to nowy, oddany do użytku w 2010 roku, obiekt oferujący noclegi w Białce Tatrzańskiej. Świadczymy usługi w standardzie hotelu trzygwiazdkowego.

Lokalizacja to nasz największy atut. Znajdujemy się bowiem w wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu, bezpośrednio przy stoku narciarskim na Kaniówce, w miejscowości Białka Tatrzańska.

Na naszych Gości czekają gustownie i komfortowo urządzone pokoje, profesjonalne centrum konferencyjno - szkoleniowe, restauracja z wyśmienitą kuchnią regionalną, drink-bar, a w niedalekiej przyszłości przyjemny relaks w strefie Spa & Wellness.

Wszechobecna cisza i spokój wręcz skłaniają do wypoczynku  właśnie tutaj.

Otwórz okno, weź głęboki oddech i poczuj jak smakuje górskie, rześkie powietrze.

Mamy nadzieję, że pobyt w Zawracie pozostawi po sobie same miłe wspomnienia i sprawi, iż chętnie będą Państwo do nas powracać. 


PENSJONAT ZAWRAT to budynek o wysokim standardzie ,stylem architektonicznym nawiązujący do tradycji Podhala.

Do dyspozycji gości przekazujemy:
50 funkcjonalnie, komfortowo i gustownie urządzonych pokoi
stylową restaurację
drink bar
dla biznesu w pełni wyposażone sale konferencyjne.


Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy wypożyczalnie nart i snowboardów, z której można skorzystac po atrakcyjnych rabatach i zniżkach.

W promieniu 1-5 km znajduje się kilkanaście nowoczesnych wyciagów, w tym największy w Polsce - Kotelnica Białczańska.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również Termy w sąsiedniej Bukowinie, a w przyszłości także w Białce.

Atrakcyjna lokalizacja Pensjonatu Zawrat stwarza wiele możliwości wycieczek w Tatry, do Zakopanego, na Słowację, w Pieniny i Gorce.

Komfort i wygoda naszych gości to priorytet Pensjonatu Zawrat, dlatego w niedalekiej przyszłości będzie można skorzystać z atrakcji takich jak:
basen
jacuzzi
nowoczesne SPA
sauny (parowa i sucha)
siłownia
fitness club
sala gier


A naszym pociechom zapewnimy wspaniałą zabawę w bezpiecznym i kolorowym miejscu wyposażonym w atrakcje dla najmłodszych.   

zwiń

Zobacz również