Pokoje Gościnne Białka Tatrzańska ANIELA ROKICKA

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 45
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Białka Tatrzańsko tanie noclegi  Szanowni  Państwo, Do Państwa dyspozycji oddajemy dom położony w malowniczej miejscowości Białka Tatrzańska, leżący w zacisznym miejscu nieopodal rzeki. Białka Tatrzańska noclegi zaprasza! W naszej pięknej miejscowości można bawić się dobrze zarówno latem jak i zimą. W sezonie zimowym polecamy pobliskie wyciągi, które znajdują się już 500 metrów od naszego dom, natomiast  najsłynniejsza trasa narciarska „Kotelnica” znajduje się zaledwie 1 km od nas. Dla osób nie posiadających samochodów, dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że zaledwie 20 metrów od naszego domu znajduje się przystanek z którego praktycznie cały czas odjeżdżają busy do najważniejszych tras narciarskich naszej miejscowości. Natomiast
czytaj więcej

Białka Tatrzańsko tanie noclegi 

Szanowni  Państwo,

Do Państwa dyspozycji oddajemy dom położony w malowniczej miejscowości Białka Tatrzańska, leżący w zacisznym miejscu nieopodal rzeki. Białka Tatrzańska noclegi zaprasza!

W naszej pięknej miejscowości można bawić się dobrze zarówno latem jak i zimą.

W sezonie zimowym polecamy pobliskie wyciągi, które znajdują się już 500 metrów od naszego dom, natomiast  najsłynniejsza trasa narciarska „Kotelnica” znajduje się zaledwie 1 km od nas.

Dla osób nie posiadających samochodów, dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że zaledwie 20 metrów od naszego domu znajduje się przystanek z którego praktycznie cały czas odjeżdżają busy do najważniejszych tras narciarskich naszej miejscowości.

Natomiast w sezonie letnim amatorzy spacerów mogą podziwiać widoki Białki Tatrzańskiej pośród pagórków, a bardziej zaprawionym osobom polecamy wędrówki w pobliskie Tatry czy Pieniny. Ponad to w koło jest wiele innych atrakcji, takich jak spływ rzeką Dunajec, wynajem quadów, Termy Bania.

Nie opodal naszego domu znajduje się karcma, w której można zjeść regionalne przysmaki, jak również dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, wypożyczalnia : nart, rowerów, quadów, skuterów.

 

Bliskość gór, lasów i rzeki a także wyciągów narciarskich gwarantuje doskonały wypoczynek przez cały rok.

 

OFERUJEMY:

  • Pokoje 2-3 osobowe z łazienkami
  • Aneks kuchenny
  • Możliwość skorzystania z kuchni oraz grilla, który znajduje się na posesji
  • W okolicy znajduje się basen ze zjeżdżalnią wodną oraz plac zabaw
zwiń

Zobacz również