Pokoje na Grapie

Od 45 zł

Białka Tatrzańska
ul. Grapa 4a
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do pięknej Białki Tatrzańskiej!Nasz obiekt znajduje się w spokojnej okolicy, z której widać całe pasmo Tatr. Oferujemy Państwu 3, 4 i 5-cio osobowe pokoje, w których znajduję się:  łazienkę oraz TV. Do dyspozycji Gości oddajemy kuchnię z pełnym wyposażeniem, tenis stołowy, rzutki Dart, jadalnię z TV SAT, rowery do wypożyczenia. Na terenie posesji: parking, regionalny drewniany szałas z grillem, drugi duży grill - kominek, dla dzieci: piaskownica, huśtawki duże i małe, basenik, zjeżdżalnia, bujaczki, domek, trampolina, hamaki, boisko sportowe, duży i piękny ogród pełen kwiatów i zieleni.   Zapraszamy serdecznie!
czytaj więcej

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do pięknej Białki Tatrzańskiej!

Nasz obiekt znajduje się w spokojnej okolicy, z której widać całe pasmo Tatr.

Oferujemy Państwu 3, 4 i 5-cio osobowe pokoje, w których znajduję się:  łazienkę oraz TV. Do dyspozycji Gości oddajemy kuchnię z pełnym wyposażeniem, tenis stołowy, rzutki Dart, jadalnię z TV SAT, rowery do wypożyczenia.

Na terenie posesji: parking, regionalny drewniany szałas z grillem, drugi duży grill - kominek, dla dzieci: piaskownica, huśtawki duże i małe, basenik, zjeżdżalnia, bujaczki, domek, trampolina, hamaki, boisko sportowe, duży i piękny ogród pełen kwiatów i zieleni.

 

Zapraszamy serdecznie!

zwiń

Zobacz również