U Hajnosa Pod Kotelnicą

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 206
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego domu znajdujacego się u podnóża Kotelnicy  w Białce Tatrzańskiej Mamy do zaoferowania Państwu 50 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4, 5-osobowych z łazienkami.  Do Państwa dyspozycji oddajemy również w pełni wyposażony aneks kuchenny z czajnikiem elektrycznym, kuchenką oraz lodówką, każdy może samodzielnie przygotowywać sobie posiłek. W okresie zimowym można skorzystać z wyżywienia proponowanego przez Gospodynię domu,tj. śniadanie i obiadokolację.  Na terenie naszego obiektu jest bezpłatny parking dla państwa aut. Na zewnątrz znajduje się altana, z grillem i miejscem na zorganizowanie ogniska.  Na terenie domu jest bezpłatny dostęp do Internetu. Nasz obiekt znajduje sie w
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego domu znajdujacego się u podnóża Kotelnicy  w Białce Tatrzańskiej
Mamy do zaoferowania Państwu 50 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4, 5-osobowych z łazienkami. 
Do Państwa dyspozycji oddajemy również w pełni wyposażony aneks kuchenny z czajnikiem elektrycznym, kuchenką oraz lodówką, każdy może samodzielnie przygotowywać sobie posiłek. W okresie zimowym można skorzystać z wyżywienia proponowanego przez Gospodynię domu,tj. śniadanie i obiadokolację. 
Na terenie naszego obiektu jest bezpłatny parking dla państwa aut. Na zewnątrz znajduje się altana, z grillem i miejscem na zorganizowanie ogniska. 
Na terenie domu jest bezpłatny dostęp do Internetu.
Nasz obiekt znajduje sie w bezposrednim sąsiedztwie kompleksu narciarskiego Kotelnica oraz basenów termalnych, termy Bani. 
Nieopodal znajduje się bacówka,gdzie można kupić świeże oscypki.

 

zwiń

Zobacz również