Bobak Pokoje gościnne Biały Dunajec

Bobak Pokoje gościnne Biały Dunajec

Bobak Pokoje gościnne Biały Dunajec w miejscowości Biały Dunajec
Google Ads 300x250

Opis

Witajcie!
Zapraszamy do naszego domu turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane. Oferujemy 50 miejsc noclegowych w pokojach: 2, 3, 4-5 osobowych z łazienkami oraz bezprzewodowym Internetem. Proponujemy opcjonalnie wyżywienie całodzienne lub częściowe. Wieczory można spędzać przy grillu lub ognisku organizowanym nad rzeką. W upalne dni ochłodzić się można w nurtach Białego Dunajca, natomiast zimą korzystać z położonego nieopodal wyciągu narciarskiego. Obok domu posiadamy parking.
Biały Dunajec - gdzie znajduje się nasz ośrodek, to miejscowość, z której wszędzie jest blisko. Jest to wieś wypoczynkowa malowniczo położona u stóp Polskich Tatr. O każdej porze roku można tu odpocząć. Jest to miejsce ciche, zapewniające spokój i wypoczynek z dala od natłoku wczasowiczów i miejskiego zgiełku. Jednocześnie dogodny dojazd pozwala na to, by w ciągu kilku minut jazdy samochodem znaleźć się w centrum Zakopanego.
Przez cały rok korzystać można basenów termalnych które oferują rekreacyjno-zdrowotny pobyt na basenach z wodą geotermalną.(4km od ośrodka)
Zimą na Naszych Gości czekają rewelacyjne stoki w pobliskich okolicach, na których miło spędzi czas cała rodzina. Obiekt położony jest blisko trzech wyciągów ? najbliższy w  odległości 700 m, kolejny 2 km w Poroninie oraz w Suchym ok. 3 km od naszego domu wczasowego
Lato i jesień to najlepszy czas na góry. Z naszego ośrodka blisko jest zarówno do podnóża Giewontu w Zakopanem, jak i w niezmierzone Tatry Wysokie, gdzie udać się można do Morskiego Oka czy też do Doliny Pięciu Stawów. Jednak najważniejszym atutem naszego ośrodka jest prawdziwa, domowa kuchnia. Dania przyrządzone jak u mamy, na długo zapadną Państwu w pamięci.

Ważne punkty:
-Stacja PKP, PKS- 700 m
-najbliższa karczma 500 m - Karczma u Furtoka
-baseny termalne 4 km
-kościół 850m
-najbliższy wyciąg narciarski 1 km
-sklep spożywczy 200m
-kryta hala sportowa 1 km
-bank 850 m
-poczta 850 m

Możliwość zorganizowania kuligu.

Serdecznie zapraszamy!