Noclegi Chrewt

Liczba ofert: 0

O miejscowości Chrewt

Noclegi Chrewt

Chrewt to nieduża wieś zlokalizowana u ujścia potoku Czarnego do Jeziora Solińskiego. Wieś założona została na początku XV wieku przez magnacki ród Kmitów. Tereny dawnego Chrewtu od 1968 roku w większości zalane zostały wodami Jeziora Solińskiego, co było skutkiem wybudowania tamy wodnej w Solinie. Przed tym rozebrana została trójdzielna cerkiew zrębowa z 1670 roku, której pozostałości wraz z cmentarzem obecnie leżą na dnie zalewu.

Chrewt domki do wynajęcia

Po powstaniu Jeziora Solińskiego przez miejscowość poprowadzona została obwodnica bieszczadzka, co przyczyniło się do wzmożenia ruchu turystycznego. Dziś Chrewt jest małą miejscowością turystyczną lubianą za kameralną atmosferę, wspaniałe otoczenie oraz piękne krajobrazy. We wsi Chrewt noclegi są coraz łatwiej dostępne, gdyż powstają tu nowe obiekty noclegowe i punkty gastronomiczne, a turyście chętnie wracają do tego spokojnego miejsca, które pozwala wypocząć w otoczeniu bieszczadzkiej natury.

Agroturystyka Chrewt Pensjonaty Chrewt Hotele Chrewt Camping Chrewt Apartamenty Chrewt Ośrodki wypoczynkowe Chrewt Kwatery Chrewt Domki Chrewt Hostele Chrewt Motele Chrewt SPA Chrewt Uzdrowiska Chrewt Schroniska Chrewt Stancje Chrewt Internaty Chrewt Zajazd Chrewt Wille Chrewt Noclegi pracownicze Chrewt Pola namiotowe Chrewt Pokoje gościnne Chrewt Ośrodki wczasowe Chrewt

Chrewt - najczęściej zadawane pytania

Jakie są najważniejsze atrakcje w Chrewciei okolicy?

Najciekawsze atrakcje w Chrewcie to Jezioro Solińskie, Jezioro Myczkowskie, Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Zespół Basenów "Delfin", Park Pod Dębami, Cudowne Źródełko w Zwierzyniu, Muzeum Kultury Bojków w Myczkowie, Park Miniatur Centrum Kultury Ekumenicznej,  Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe,  Synagoga w Lesku, Muzeum Przyrodnicze BdPN w Ustrzykach Dolnych. Przełom Osławy, Klasztor Sióstr Najśw. Rodziny z Nazaretu (Siostry Nazaretanki), Kirkut w Lutowiskach, Stacja narciarska Laworta SKI, Stacja narciarska Gromadzyń, Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej, Wodospad w Dołżycy, Cerkiew Opieki Matki Bożej , Połonina Wetlińska, Chatka Puchatka w Bieszczadach, Bieszczadzki Park Narodowy, Bieszczadzka Kolejka Wąskotorowa - Ciuchcia,  Siekierezada, Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej,Tarnica, Połonina Caryńska, Leśne Mini Zoo w Lisznej k.Cisnej,   Wodospad Siklawa Ostrowskich w Bieszczadach, Dom Wycieczkowy PTTK w Wetlinie, Park Gwiezdnego Nieba Bieszczad,  Zagroda pokazowa żubrów w Mucznem, Cerkiew w Smolniku nad Sanem,  Bieszczadzka Kolej Leśna, 

Ile kosztuje nocleg w Chrewcie?

W Chrewcie znajdziemy noclegi już od 30 zł. Cena noclegów zależy od rodzaju obiektu, terminu pobytu, lokalizacji,  jak i ilości osób. Najtaniej zapłacimy za noclegi w agroturystyce, pokojach gościnnych, kwaterach prywatnych.

Jakie są najpopularniejsze noclegi w Chrewcie?

Największą popularnością w Chrewcie cieszą się domki do wynajęcia, gospodarstwa agroturystyczne, pokoje gościnne, kwatery prywatne, apartamenty blisko jeziora. 

Jaki noclegi wybrać z dziećmi w Chrewcie?

 Dla rodzin z dziećmi najlepsze będą noclegi w domkach, pokojach gościnnych, apartamentach, willach, pensjonatach, agroturystyce nad jeziorem jak również z atrakcjami dla dzieci.