Pokoje Gościnne U Małgosi

Od 35 zł

Szaflary
ul. Augustyna Suskiego 169 B
34-424 Szaflary
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Szaflary noclegi! Serdecznie zapraszamy do miejscowości Szaflary, gdzie nocleg zapewnią Wam pokoje gościnne U MAŁGOSI   Oddajemy do Państwa dyspozycji przytulne pokoiki z łazienkami, TV i dostępem do internetu. Dla Gości dostępna jest również kuchnia. Z naszego domu mogą Państwo podziwiać piękne widoki na Tatry, ponadto obok płynie rzeka Biały Dunajec. Teren jest ogrodzony, stanowiąc bezpieczne miejsce dla dzieci, dla których przygotowaliśmy duży ogród z huśtawką, piaskownicą i trampoliną. Oferujemy również możliwość skorzystania z pola namiotowego. W pobliżu domu znajdują się między innymi sklep boisko sportowe Termy Szaflary Dzięki dobremu dojazdowi do okolicznych miejscowości turystycznych, wyciągów i karczm będą mogli Państwo
czytaj więcej


Szaflary noclegi!

Serdecznie zapraszamy do miejscowości Szaflary,

gdzie nocleg zapewnią Wam pokoje gościnne

U MAŁGOSI

 


Oddajemy do Państwa dyspozycji przytulne pokoiki z łazienkami, TV i dostępem do internetu. Dla Gości dostępna jest również kuchnia.


Z naszego domu mogą Państwo podziwiać piękne widoki na Tatry, ponadto obok płynie rzeka Biały Dunajec. Teren jest ogrodzony, stanowiąc bezpieczne miejsce dla dzieci, dla których przygotowaliśmy duży ogród z huśtawką, piaskownicą i trampoliną. Oferujemy również możliwość skorzystania z pola namiotowego.


W pobliżu domu znajdują się między innymi

  • sklep
  • boisko sportowe
  • Termy Szaflary

Dzięki dobremu dojazdowi do okolicznych miejscowości turystycznych, wyciągów i karczm będą mogli Państwo skorzystać z pełni atrakcji, jakie są dostępne w okolicy.


Dodatkowo posiadamy tatrzańską kartę rabatową umożliwiającą korzystanie ze zniżek.

zwiń

Zobacz również