Ośrodki wczasowe Darłowo

Liczba ofert: 1
Darłowo, Polna 41 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Domki Darłowo
Domki nad morzem w Darłowie gwarantują swoim
gościom odpoczynek oraz świetną zabawę dla dzieci. Darłowo słynie z wielu zabytków, pięknego portu, szerokich plaż oraz

O miejscowości Darłowo

Darłowo- Darłowo ze względu na podzielenie miasta na dwie części, posiada dwie plaże: w Darłowie, oraz w Darłówku Wschodnim. Plaże w Darłowie są piaszczyste. Plaża w Darłówku w niektórych miejscach jest od morza oddzielona kamieniami. Zachodnia plaża jest większa. W Darłowie panuje mikroklimat o dużej wilgotności oraz z dużą zawartością jodu. 

Cenisz komfort, przestrzeń i czystość? Ośrodki Wczasowe Darłowo będą najlepszą opcją!
Darłowo to nie tylko wspaniałe zabytki, ale również leczniczy mikroklimat, 20 km szerokich plaż, czyste środowisko naturalne. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. W Darłowie przygotowano dla nich dobrą, niedrogą bazę noclegową i gastronomiczną. Darłowo jest oddalone od innej, nadmorskiej miejscowości, którą również warto odwiedzić-Dąbki o 9 km. 

Odwiedzający licznie i chętnie zwiedzają następujące atrakcje: 
 • Plaża i Morze
 • Szlaki kajakowe
 • Zamek Książąt Pomorskich 
 • Rejsy z Darłowa na Bornholm, oraz Rejs statkiem Król Eryk I
 • Szlaki turystyczne
 • Leonardia- Park Edukacji i Rozrywki (inteligentna rozrywka)
 • Fort Marian 
 • Kaplica Św. Gertrudy 
 • Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Częstochowskiej 
 • Latarnia Morska( w okolicznej miejscowości Darłówko- w promieniu 3km)
 • Tramwaj wojny(również w pobliskim Darłówku)

Ile kosztuje nocleg w ośrodku wczasowym? 

Rozstrzał cenowy w przypadku ośrodków wczasowych jest dość duży. Domy takie oferują pobyt w cenie około 30- 100 zł za dobę. Ceny często ustalane są telefonicznie w zależności od między innymi długości planowanego pobytu, liczby gości oraz terminu w sezonie lub poza nim. Rodzice mogą liczyć na zniżki dla swoich dzieci.

Jaki ośrodek wczasowy dobry dla rodzin z dziećmi? 

Ośrodki Wczasowe to nie tylko miejsce dla grup wycieczkowych, ale także dla rodzin z dziećmi. Zaplecze sportowe jest gwarancją świetnej zabawy i aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. Umiarkowane ceny stanowią niekwestionowaną zaletę pobytu. Również atrakcje wokół ośrodka, takie jak tereny zielone, sprzęt do grillowania i miejsce na ogniska są doskonałymi punktami skupiającymi rodziny z dziećmi przy wspólnej zabawie.

Na jakie ośrodki najczęściej się decydujemy?

Zwyczajne domowe wnętrza, przystosowane do potrzeb turystów, posiadające wszystko, czego potrzeba, aby poczuć się jak w domu, przy czym nie brakuje w nich sprzętów codziennego użytku takich, jak lodówki, pralki, kuchenki, mikrofali, czajników elektrycznych, żelazka i deski do prasowania. Odkurzacze, czy zmywarki do naczyń także są dostępne. To zwykle również darmowe wifi i TV 24 godziny na dobę. Pobyt w ośrodku oznacza stały, nieograniczony dostęp do kuchni, która wyposażona jest tak samo, jak kuchnia w przeciętnym mieszkaniu. Sprzęty AGD takie jak lodówka, kuchenka gazowa lub indukcyjna, zamrażarka, kuchenka mikrofalowa, nierzadko też mikser, czy blender, czajnik elektryczny, zmywarka do naczyń, a także komplet naczyń i sztućców.