Domki Kołobrzeg

Liczba ofert: 5
Wrzosowo, Jazy 35a , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Domki Wrzosowo
Wakacje, wędkowanie, kajaki , bliskość natury nad
rzeką Parsętą
Kołobrzeg, Kościelna 6 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Ośrodki wypoczynkowe Kołobrzeg
Nasze pokoje gościnne usytuowane są w trzech
budynkach, położonych na jednej dużej i ogrodzonej posesji. Do dyspozycji gości są trzy ogrodzone parkingi samochodowe, grill
(0 opinii)
Kołobrzeg, Cicha 6B/1 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Apartamenty Kołobrzeg
Zapraszamy na wypoczynek i noclegi w Kołobrzegu
w komfortowych i przestronnych apartamentach. Zlokalizowane są w prestiżowej dzielnicy portowej (Apartamenty Kołobrzeg PORT Towarowa, Rezydencja MARITIMO
(2 opinii)
Kołobrzeg, Sosnowa 18 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Domki Kołobrzeg
Zapraszamy na wyjątkowe wczasy nad polskim morzem
- Kołobrzeg to gwarancja udanych wakacji!
(0 opinii)
Kołobrzeg, Kołłątaja 9 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Camping Kołobrzeg
Rewelacyjne turystycznie położenie, bo tylko 200 m.
od morza, na obszarze zazielenionym, ogrodzonym i zadrzewionym, na działce.

O miejscowości Kołobrzeg

Kołobrzeg- leży w środkowej części wybrzeża województwa zachodniopomorskiego, w północnej części powiatu kołobrzeskiego u ujścia rzeki Parsęty do Zatoki Pomorskiej. Miasto jest położone na pograniczu dwóch makroregionów Pobrzeża Szczecińskiego i Pobrzeża Koszalińskiego. Ujściowy odcinek doliny Parsęty i wschodnia część miasta należy do Wybrzeża Słowińskiego, natomiast zachodni kraniec Kołobrzegu należy do Wybrzeża Trzebiatowskiego. 

DOMKI KOŁOBRZEG TO WPROST IDEALNY WYBÓR NA WCZASY W NADMORSKIM KLIMACIE!

Miasto Kołobrzeg należy do strefy klimatycznej pobrzeża bałtyckiego w środkowoeuropejskiej prowincji niżowo-wyżynnej. Strefa Pobrzeże Południowo-bałtyckie charakteryzuje się zatorfionymi dolinami przymorskimi, wydmami z roślinnością piaskową oraz płaskimi płatami pomorskiej moreny dennej i wzgórzami moreny czołowej zajętymi przez lasy. Charakterystyczną roślinnością tej krainy są torfowiska wrzosowiskowe. 

Co warto zwiedzić przebywając w Kołobrzeskich Domkach? 

 • Latarnię Morską
 • Słynny deptak- Molo
 • Ratusz Miasta
 • Port Morski
 • Muzeum Bursztynu
 • Galeria Fantazji- 3D
 • Taras widokowy- Bazylika Mariacka
 • Źródło Solankowe
 • Indiańska wioska
 • Pomnik Zaślubin Polski z Morzem

Jakie są najpopularniejsze Domki w Kołobrzegu? 

Domki letniskowe w Kołobrzegu to pewna ekonomiczność, a także funkcjonalność. Z roku na rok stają się one coraz bardziej popularną opcją spędzania urlopu oraz czasu wolnego. Jedną z fundamentalnych korzyści płynących z wyboru domku letniskowego, jako formy wypoczynku jest również atrakcyjna lokalizacja, oraz malownicze krajobrazy. Brak tu zatłoczonych przestrzeni, hałasu charakteryzujących duże miasta. Natomiast więcej tu ciszy, spokoju i zielonych przestrzeni. Domek letniskowy to także interesująca alternatywa dla różnorodnych pensjonatów, szczególnie gdy na wczasy wybieramy się większą grupą. Współczesne domki wczasowe oferują wysoki standard wypoczynku. Obecnie ten rodzaj noclegu zyskuje największą popularność w rejonach nadmorskich. Coraz więcej właścicieli proponuje również wynajmującym dodatkowe atrakcje. Mogą to być: place zabaw dla dzieci, strefy odpoczynku, specjalnie wyznaczone miejsca na grilla lub ognisko. Poza tym do dyspozycji oddają nam zazwyczaj boiska do siatkówki, czy badmintona. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią obcować z naturą, odpoczywając w spokojnych, rześkich warunkach przyrody. To nie tylko dobra opcja na weekendowy wypad ze znajomymi, ale też świetny wybór jeśli chodzi o dłuższe wakacje. Warto również wspomnieć, że bazy noclegowe tego typu wynajmowane są równie chętnie na okres Świąt, Sylwestra czy weekend majowy.

Ile kosztuje pobyt w Domku Kołobrzeskim?

Wynajem tego rodzaju obiektu wiąże się z dużo niższą ceną, w porównaniu do przykładowo noclegu w hotelu. Jej wysokość uzależniona jest głównie od: lokalizacji, ilości osób, długości pobytu, oraz tzw. sezonowości. To ostatnie określenie jest wyznacznikiem, czy aktualny w danym czasie sezon jest wysoki, czy może niski. 

Domki w Kołobrzegu oferują następujące udogodnienia dla rodzin z dziećmi:

 • Trampoliny 
 • Basen
 • Krzesełko turystyczne
 • Kącik zabaw
 • Plac zabaw
 • Mini siłownię
 • Boisko do siatkówki i Badmintona