Ośrodki wczasowe Ustka

Liczba ofert: 0

O miejscowości Ustka

Ustka - miasto i gmina w Polsce (gmina Ustka - gmina miejska, powiat słupski, województwo pomorskie). Obecnie wyróżnia ją przede wszystkim turystyczno - letniskowy charakter, otwarte nastawienie na wczasowiczów. Noclegi w Ustce oferowane są zarówno przez mniejsze jak i większe obiekty turystyczne.

Ośrodki Wczasowe Ustka to dobry wybór na urlop nad morzem! Zarezerwuj, przyjedź, przekonaj się!

Przez Ustkę przepływa rzeka Słupia. Leżąca nad morzem miejscowość pod względem geograficznym należy do mezoregionu o nazwie Wybrzeże Słowińskie, położonego w makroregionie Pobrzeże Koszalińskie, który zaś obszarowo należy do podprowincji Pobrzeża Południowobałtyckie.

Co warto zobaczyć/ zwiedzić będąc w Ustce? 

Szczególnie zachęcamy do zwiedzenia Ustki ze względu na turystyczno- letniskowy charakter tej miejscowości, jej usytuowanie, atrakcje i położenie. Warto również zwrócić uwagę na dostępność bazy noclegowej, a także walory geograficzne i infrastrukturalne.  

Na przyjezdnych w Ustce czeka paleta takich atrakcji, jak: 

  • Port i molo w Ustce
  • Ustka Stare Miasto
  • Muzeum Chleba w Ustce
  • Bunkry Blüchera w Ustce
  • Latarnia Morska w Ustce
  • Usteckie przysmaki
  • Promenada w Ustce
  • Bunkry w Gajkach

Ile kosztuje nocleg w ośrodku wczasowym? 

Rozstrzał cenowy w przypadku ośrodków wczasowych jest dość duży. Domy takie oferują pobyt w cenie około 30- 100 zł za dobę. Ceny często ustalane są telefonicznie w zależności od między innymi długości planowanego pobytu, liczby gości oraz terminu w sezonie lub poza nim. Rodzice mogą liczyć na zniżki dla swoich dzieci.

Jaki ośrodek wczasowy dobry dla rodzin z dziećmi? 

Ośrodki Wczasowe to nie tylko miejsce dla grup wycieczkowych, ale także dla rodzin z dziećmi. Zaplecze sportowe jest gwarancją świetnej zabawy i aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. Umiarkowane ceny stanowią niekwestionowaną zaletę pobytu. Również atrakcje wokół ośrodka, takie jak tereny zielone, sprzęt do grillowania i miejsce na ogniska są doskonałymi punktami skupiającymi rodziny z dziećmi przy wspólnej zabawie.

Na jakie ośrodki najczęściej się decydujemy?

Zwyczajne domowe wnętrza, przystosowane do potrzeb turystów, posiadające wszystko, czego potrzeba, aby poczuć się jak w domu, przy czym nie brakuje w nich sprzętów codziennego użytku takich, jak lodówki, pralki, kuchenki, mikrofali, czajników elektrycznych, żelazka i deski do prasowania. Odkurzacze, czy zmywarki do naczyń także są dostępne. To zwykle również darmowe wifi i TV 24 godziny na dobę. Pobyt w ośrodku oznacza stały, nieograniczony dostęp do kuchni, która wyposażona jest tak samo, jak kuchnia w przeciętnym mieszkaniu. Sprzęty AGD takie jak lodówka, kuchenka gazowa lub indukcyjna, zamrażarka, kuchenka mikrofalowa, nierzadko też mikser, czy blender, czajnik elektryczny, zmywarka do naczyń, a także komplet naczyń i sztućców.