Pensjonaty Ustka

Liczba ofert: 3
Od 40 zł
(0 opinii)
Pensjonat Villa Banita
Ustka, Tetmajera 13 , Pomorze Wschodnie
Kategoria: Pensjonaty Ustka
W swojej ofercie posiadamy pokoje 2, 3
osobowe, apartament dwupokojowy typu studio, samodzielny domek turystyczny "Rybakówka" oraz oddzielne mieszkanie.
Od 35 zł
(0 opinii)
Bursztynowy Dom w Ustce
Ustka, Bursztynowa 13 , Pomorze Wschodnie
Kategoria: Pensjonaty Ustka
Bursztynowy Dom to obiekt wczasowy w typie
pensjonatu, posiadający 5 pokoi gościnnych z pełnym węzłem sanitarnym, kolorowe telewizory oraz nowocześnie wyposażona kuchnia. Oferujemy 5
(0 opinii)
Ustka, Tadeusza Kościuszki 1 , Pomorze Wschodnie
Kategoria: Pensjonaty Ustka
Villa Wenel to całoroczny pensjonat w Ustce,
który znajduje się zaledwie 200m od morza,

O miejscowości Ustka

Ustka od lat przyciąga kuracjuszy i turystów.  Chętnie odwiedzana przez cały rok. Liczne atrakcje, świetne trasy rowerowe, korzystne dla paralotniarzy wiatry, komfortowa baza noclegowa - długo by wymieniać. Ustka jest rzeczywiście perłą w koronie polskich uzdrowisk. Ciekawostką jest fakt, że zgodnie z historycznymi związkami Ustkę łączy ze Słupskiem specjalne porozumienie zwane "Dwumiastem". Zgodnie z nim 18-kilometrowa przestrzeń dzieląca oba miasta stopniowo będzie zabudowywana, a współpraca wyrażać się będzie m.in. we wspólnej promocji. Warto też wspomnieć, że w rankingach na najlepszą plażę w Polsce Ustka regularnie zajmuje miejsce na podium.

Planujesz wyjazd nad morze? Wybierz PENSJONATY USTKA!

Ustka jest miastem położonym na terenie województwa pomorskiego. Jest to miejscowość atrakcyjna dla turystów, jest bowiem położona nad Morzem Bałtyckim, przepływa przez nią także rzeka Słupia. Miasto leży na terenie Wybrzeża Słowińskiego i znajduje się zaledwie kilkanaście kilometrów od Słowińskiego Parku Narodowego.

Atrakcje Turystyczne: 

  • Wieża Widokowa
  • Stare Miasto 
  • Port Morski
  • Muzeum Piekarnictwa i Cukiernictwa/ Muzeum Chleba 
  • Bunkry Bluchera i Gajki 
  • Baszta Czarownic 
  • Dolina Charlotty 

Jakie są najpopularniejsze Pensjonaty w Ustce? 

Pensjonat jest najczęściej odrębnym budynkiem z zagospodarowanym otoczeniem. W zależności od ilości osób, oczekiwanego standardu i ceny. Wynajmując przestrzeń dla siebie w takim miejscu, możemy liczyć na przytulne łóżko z pościelą, oraz na czystą łazienkę wyposażoną w WC, umywalkę, prysznic, mydło i ręczniki. Pensjonat musi mieć zapewnione ogrzewanie, wentylację i ciepłą wodę. W zależności od ceny i standardów możemy spodziewać się, poza łóżkiem, stolika, szafy, krzeseł, lustra i lampki nocnej. Do dyspozycji gości powinna być też pralka i telewizor. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w telewizory z płaskim ekranem, a także w sprzęt pozwalający na przygotowanie sobie porannej kawy (czajnik elektryczny i szklanki). 

Jakie są koszty pobytu w Pensjonacie? 

Cena uzależniona jest w dużej mierze od czynników takich, jak: wyposażenie, sezonowość, lokalizacja, czy długość zakwaterowania. 

Na jakie udogodnienia mogą liczyć rodziny z dziećmi, zatrzymując się w Pensjonacie na terenie Ustki? 

Z myślą o dzieciach, pensjonat w swoim posiadaniu dysponuje akcesoriami takimi, jak: łóżeczka turystyczne, wanienkę do kąpieli, krzesełko do karmienia, osłonki do kontaktów, nakładkę na sedes, oraz podnóżek. Wszystko to dostępne jest na dodatkowe życzenie Gości. Dostępne są również, przygotowane specjalnie dla najmłodszych klientów- wózki i foteliki rowerowe.