Ośrodki wczasowe Jastrzębia Góra

Liczba ofert: 3
(0 opinii)
Jastrzębia Góra, Widokowa 10 , Pomorze Wschodnie
Kategoria: Ośrodki wypoczynkowe Jastrzębia Góra
Zapewniamy konfortowe pokoje 2, 3, 4 osobowe
z łazienkami TV LCD, balkonami oraz dwu-pokojowe Studio lux blisko Jastrzębiej Góry. Ponadto ogólnodostępne aneksy kuchenne, miejsce
(0 opinii)
Jastrzębia Góra, Sosnowa 3 , Pomorze Wschodnie
Kategoria: Ośrodki wypoczynkowe Jastrzębia Góra
Dom Wypoczynkowy SZTORM oddaje do Państwa dyspozycji
pokoje2, 3 i 4-osobowe, apartamenty 4-5 osobowe i kuchnię z pełnym wyposażeniem. Na terenie posesji miejsca parkingowe
Jastrzębia Góra, Zdrojowa 9 , Pomorze Wschodnie
Kategoria: Ośrodki wypoczynkowe Jastrzębia Góra
Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe o
wysokim standardzie z łazienkami (wszystkie pokoje), TV, balkonem, bezpłatnym dostępem do Internetu. Ponadto komfortowo urządzony apartament(3 pokojowe

O miejscowości Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra jest jedną z najczęściej odwiedzanych przez turystów miejscowości nadmorskich,  a także najdalej na północ wysuniętym miejscem w Polsce. Uroku miejscowości dodaje Jastrzębski Klif, naturalnie rzeźbiony przez fale morskie. Trzeba podkreślić też, że stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich miejscowości takich jak: Rozewie, Władysławowo i Karwia, oraz na Hel i do Trójmiasta.

Ośrodki wczasowe w Jastrzębiej Górze zapewnią komfortowy wypoczynek pełen wrażeń! 

Noclegi w Jastrzębiej Górze to również ośrodki wczasowe - duża część z nich akceptuje pobyt zwierząt i dzieci. 

ATRAKCJE JASTRZĘBIEJ GÓRY: 

Promenada Światowida jest w ciągu lata najbardziej rozrywkową częścią Jastrzębiej Góry. Tutaj turyści mogą skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej, posłuchać muzyki i zatańczyć, a także spędzić dzień z dziećmi, korzystając z ofert miejscowych kawiarni, sklepów z pamiątkami i wielu innych atrakcji. Na terenie miejscowości znajduje się również najstarsza na polskim wybrzeżu latarnia morska Rozewie, oraz wiele innych, na które przyjezdni chętnie zwracają uwagę. 

Z czego wynika popularność ośrodków wczasowych na terytorium Jastrzębiej Góry? 

W Ośrodku Wczasowym czeka na odwiedzających wiele dodatkowych udogodnień. Jednym z nich jest kuchnia, oraz stołówka. Świetnym atutem jest również możliwość skorzystania z ekskluzywnej strefy rozrywkowej. Chwilę relaksu i wytchnienia dostarczy zaparzona przez zawodowych baristów przepyszna kawa, polecana oczywiście w towarzystwie wyśmienitego ciasta, oraz różnorodne drinki. Co więcej- wnętrze ośrodków wczasowych na obszarze Jastrzębiej Góry jest nowoczesne, świetnie zagospodarowane, jak również wyposażone. Z pewnością nikt nie będzie tutaj narzekał na nudę ze względu na bogatą ofertę rekreacyjną zdecydowana większość ośrodków wzbogacona została w specjalistyczny sprzęt sportowy. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z pomocy personelu, który zadba o świetne samopoczucie, sprawność fizyczną oraz relaks każdego gościa poprzez indywidualne, profesjonalne podejście. 

Czy noclegi w ośrodkach wczasowych w Jastrzębiej Górze są drogie? 

Ceny za noclegi w Jastrzębiej Górze zależą od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma wyposażenie i standard- im bardziej luksusowe pomieszczenie - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i największych atrakcji - tym drożej. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w Jastrzębiej Górze, który położony jest stosunkowo blisko plaży. 

Jakie udogodnienia ośrodki proponują dla rodzin z dziećmi? 

  • strefę basenową 
  • salę zabaw 
  • place zabaw
  • mini siłownię 
  • zestawy trampolin