Agroturystyka Kościelisko

Liczba ofert: 5
Kościelisko, Królewska 78 , Podhale
Kategoria: Agroturystyka Kościelisko
Gospodarstwo Agroturystyczne „ Z WIDOKIEM NA TATRY”
zlokalizowane jest w Kościelisku przy ul. Królewskiej, w cichej i spokojnej okolicy. Widok rozległej panoramy Tatr rozciągający
Dzianisz, Dzianisz 190 B , Podhale
Kategoria: Agroturystyka Dzianisz
Pokoje 2, 3, 4 osobowe, łazienka w
korytarzu, sala kominkowa, zamykany ogród, plac zabaw dla dzieci. Możliwość wyżywienia z własnych produktów rolnych.
(0 opinii)
Kościelisko, Nędzy Kubińca 276 , Podhale
Kategoria: Kwatery Kościelisko
Nasz dom oferuje pokoje 2, 3, 4,
i 5 osobowe wyposażone w łazienki, wc i TV. Do dyspozycji gości jest kuchnia z pełnym wyposażeniem,
Od 25 zł
(6 opinii)
Agroturystyka Władysława i Kazimierz Gruszka
Dzianisz, Dzianisz 345 B , Podhale
Kategoria: Agroturystyka Dzianisz
Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami.
W każdym pokoju TV, czajnik, ponadto dostęp do kuchni, jadalnia z TV i kominkiem. Możliwość wyżywienia z
Chochołów, 320 , Podhale
Kategoria: Agroturystyka Chochołów
Serdecznie zapraszamy Państwa do Chochołowa - jednej
z najatrakcyjniejszych miejscowości na Podhalu. W naszym gospodarstwie agroturystycznym mamy do zaoferowania Państwu obszerne pokoje w większości

O miejscowości Kościelisko

Kościelisko- Jest to wieś granicząca z Zakopanem. Jeśli więc w czasie urlopu, zatęsknicie za typowo miejskimi atrakcjami, w każdej chwili można wsiąść w samochód, czy busa. Kościelisko ma również sporo atrakcji. Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić, a co więcej- wrócicie zadowoleni i wypoczęci!

Agroturystyka w Kościelisku to dogodna baza zakwaterowania zarówno w porze letniej, jak i w zimowej!

Agroturystyka to rodzaj turystyki wiejskiej, znanej w Polsce od dawna jako wczasy pod gruszą. Jest to forma wypoczynku u rolnika, w funkcjonującym gospodarstwie rolnym, gdzie można mieszkać, jadać wspólne posiłki z gospodarzami, uczestniczyć w pracach polowych, obserwować hodowlę zwierząt i produkcję roślin. Celem agroturystyki jest przeciwdziałanie wyludnieniu wsi i miejscowości górskich, wzrost dochodów ludności miejscowej, wytwarzanie wyrobów pamiątkarskich, wzrost atrakcyjności obszarów wiejskich, wyrażający się we wzroście cen gruntów, a przez to wartości terenów rolnych i wiejskich oraz rozwój infrastruktury wspierającej ekologiczne wzory turystyki.

Jakie Agroturystyki cieszą się największym powodzeniem?

Agroturystyka w górach chociaż przestronna, to nie jest wprawdzie wyposażona w tak dużą liczbę udogodnień, jak inne rodzaje obiektów. Jednakże należy podkreślić, iż niewątpliwie zapewnia swoim gościom rozrywkę. Dotyczy to zarówno słonecznych, jak i deszczowych dni. W piękną pogodę, po całym dniu wędrówek tatrzańskimi szlakami w ogródkach domków letniskowych można urządzać grille, lub sjestę na hamaku. Deszczowe chwile zaś umili film, czy nadrabianie wakacyjnych zaległości w internecie. Tutaj mamy do czynienia z następnym atutem-gdyż obiekty agroturystyczne wyposażone są bardzo często w TV i wifi. W niektórych z nich wypoczywać można też w fotelu bujanym. Niektóre zachęcają też wspólnie wydzieloną przestrzenią z innymi gośćmi. Czasami blisko kwatery agroturystycznej znajdują się boiska do siatkówki, lub piłki nożnej. Z myślą o pochmurnych dniach, warto przed wyborem bazy noclegowej dowiedzieć się, jakie dokładnie możliwości wypoczynku na miejscu zapewnia jego właściciel.

NA PRZYJEZDNYCH CZEKA CAŁE MNÓSTWO ATRAKCJI!!!
Polecamy:
 • Centrum Tradycji i Turystyki
 • Akwanarium Podwodny Świat w Zakopanem (w promieniu 4km od Kościeliska)
 • Kraina Światła na Gubałówce (również w odległości 4km)
 • Galeria Kenara (Zakopane)
 • Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa 
 • Stajnia Konsul
 • Chałupa Sabały
 • Trasa rowerowa pod Reglami 
 • Szlak pieszy Kiry-Polana Chochołowska
 • Wywietrzysko ,,Lodowe Źródło"
 • Termy Szaflary

Ile kosztuje nocleg w Agroturystyce?

Ceny warunkuje przede wszystkim standard i lokalizacja konkretnej agroturystyki. Zaznaczenia wymaga fakt, iż z reguły są one umiarkowane i przystępne, odpowiednie "na każdą kieszeń". 

Jaki rodzaj agroturystyki dla rodzin z dziećmi?
Są miejsca oferujące pobyty tylko dla rodzin z dziećmi, z zajęciami animacyjnymi dla dzieci. W zależności od specjalizacji agroturystycznej, gospodarze przygotowują dom tak, żeby był przyjazny dla całej rodziny. W skrócie: agroturystyka to wspaniałe możliwości aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. Jeśli lubisz bliskość natury i wiejskiego klimatu, domowe obiadki z ciastem pachnącym jak u babci, chcesz żeby twoje dziecko zobaczyło, jak na żywo wygląda koza albo owca. Lubisz patrzeć, jak twój maluch biega swobodnie po podwórku za kurami  i goni przygodę za przygodą? Nie lubisz anonimowości? to miejsce jest dla Ciebie i Twoich najbliższych! 

Dla rodziny z dziećmi odpowiednia będzie taka baza agroturystyczna, która podczas wypoczynku zadba o nasze dziecko, np. organizując warsztaty rękodzieła (zajęcia dopasowane do wieku dziecka), albo wypoczynek w siodle, bądź taka, która przynajmniej dostała miano: AGROTURYSTYKI PRZYJAZNEJ RODZINIE. Jeśli miejsce dedykowane jest naszemu maluchowi, to także i nam. Jeśli nasze dziecko jest szczęśliwe i bezpieczne na naszym wspólnym urlopie, może wesoło bawić się z rówieśnikami, beztrosko, ale ciekawie spędzać wakacyjny czas - to i my możemy dobrze wypocząć. Jeśli w agroturystyce sprawdza się maksyma:"Tutaj dzieci się nie nudzą, a rodzice mają chwilę dla siebie", to jest to AGROTURYSTYKA PRZYJAZNA RODZINIE.