DOMEK NAD JEZIOREM WARPUNY

Od 200 zł

Sorkwity
ul. Jeziorna .
11-731 Warpuny
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witajcie!   Nowy domek letniskowy oddany do użytku w 2011 roku, położony w miejscowości Warpuny niedaleko Mrągowa. Domek znajduje się nad samym jeziorem.   Powierzchnia ma 50 m2 i jest 2 poziomowy. Miejsca do spania od 2 do 6 osób, sypialnia na dole i górze. Na parterze znajduje się pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka i przestronny taras ze stolikiem i ławkami, grillem.   Na wyposażeniu domku dodatkowo znajduje się: piłka do siatkówki, piłki nożnej, bagminton, grill, jest miejce parkingowe na samochody w ogrodzeniu domku.   Przy domku znajduje się boisko do siatkówki plażowej i plaża z molo. Kuchnia została wyposażona
czytaj więcej
Witajcie!
 
Nowy domek letniskowy oddany do użytku w 2011 roku, położony w miejscowości Warpuny niedaleko Mrągowa. Domek znajduje się nad samym jeziorem.
 
Powierzchnia ma 50 m2 i jest 2 poziomowy. Miejsca do spania od 2 do 6 osób, sypialnia na dole i górze. Na parterze znajduje się pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka i przestronny taras ze stolikiem i ławkami, grillem.
 
Na wyposażeniu domku dodatkowo znajduje się: piłka do siatkówki, piłki nożnej, bagminton, grill, jest miejce parkingowe na samochody w ogrodzeniu domku.
 
Przy domku znajduje się boisko do siatkówki plażowej i plaża z molo. Kuchnia została wyposażona we wszystkie niezbędne rzeczy do przygotowania posiłku, m.in.  kuchenka gazowa z gazem, czajnik elektryczny, sztuce, garnki, talerze, szklanki, miski itp. Na wyposażeniu znajduje się również pościel. 
 
W pobliżu domku w miejscowości znajdują się 2 sklepy spożywcze, kościół, ośrodek zdrowia, świetlica wiejska, restauracja, pub i dyskoteka. W niedalekiej odległości jest stadnina koni i wypożyczalnia sprzętu wodnego.
 
Warpuny to miescowość położona 15 km od Mrągowa, Sorkwit i Reszla. W pochmurne dni można zwiedzić dużo zabytków i atrakcji turystycznych które są położone w okolicy.
 
Serdecznie zapraszamy!
zwiń

Zobacz również