U Emilki

Od 50 zł

Zawoja
ul. Mosorne 1331
34-222 Zawoja
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Gospodarstwo agroturystyczne u Emilki położone jest w malowniczej miejscowości Zawoja u podnóży Babiej Góry w pobliżu wodospadu i szlaków turystycznych na Mosorny Groń. Nasz położony blisko lasu domek to idealna baza do wędrówek pieszych, jazdy rowerowej i konnej, uprawiania sportów wodnych i na grzybobranie.   Oferujemy 2 pokoje 2-3 osobowe z łazienkami i 2 pokoje 2-3 osobowe z łazienką na korytarzu, które zapewnią nocleg łącznie 9-12 osobom. Do dyspozycji gości w w domku są czajniki bezprzewodowe, lodówka, telewizor, radio, mała biblioteczka i kuchnia letnia z jadalnią, gdzie można organizować wieczorki, Sylwestra. Na zewnątrz udostępniamy parking w ogrodzie, leżaki, sanki, miejsce
czytaj więcej

Gospodarstwo agroturystyczne u Emilki położone jest w malowniczej miejscowości Zawoja u podnóży Babiej Góry w pobliżu wodospadu i szlaków turystycznych na Mosorny Groń.

Nasz położony blisko lasu domek to idealna baza do wędrówek pieszych, jazdy rowerowej i konnej, uprawiania sportów wodnych i na grzybobranie.

 

Oferujemy 2 pokoje 2-3 osobowe z łazienkami i 2 pokoje 2-3 osobowe z łazienką na korytarzu, które zapewnią nocleg łącznie 9-12 osobom.

Do dyspozycji gości w w domku są czajniki bezprzewodowe, lodówka, telewizor, radio, mała biblioteczka i kuchnia letnia z jadalnią, gdzie można organizować wieczorki, Sylwestra.

Na zewnątrz udostępniamy parking w ogrodzie, leżaki, sanki, miejsce na ognisko i grill oraz łąkę do opalania. Istnieje możliwość wykupienia domowego wyżywienia.

Udzielamy pomocy w organizacji białych i zielonych kuligów i informacji o szlakach i ciekawych miejscach. Gwarantujemy przepiękne widoki i miłe towarzystwo.

zwiń

Zobacz również