Pokoje U Danuty

Od 35 zł

Bukowina Tatrzańska
ul. Wierch Rusiński 38
34-530 Bukowina Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zachęcamy Państwa do wypoczynku w cudownym zakątku polskich Tatr - Bukowinie Tatrzańskiej.    Dla naszych Gości przygotowaliśmy pokoje z łazienkami, oferujemy również domowe posiłki. Na życzenie naszych gości organizujemy wieczory z gawedą góralską w szałasie pasterskim, możliwość pieczenia kiełbasek, pieczenie barana z muzyką góralską.    Do dyspozycji Gości przewodnik po Tatrach i regionie.  Ceny do ustalenia telefonicznie.  Istnieje także możliwość zakwaterowania grup typu zielone szkoły. Do dyspozycji grill, taras, aneks kuchenny, świetlica. w pokojach na wyposazeniu jest  dzbanek  i telewizja, Internet wifi.   W okolicy znajduje się stacja narciarska "Rusin-ski"   Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego pobytu!      
czytaj więcej
Zachęcamy Państwa do wypoczynku w cudownym zakątku polskich Tatr - Bukowinie Tatrzańskiej. 
 
Dla naszych Gości przygotowaliśmy pokoje z łazienkami, oferujemy również domowe posiłki. Na życzenie naszych gości organizujemy wieczory z gawedą góralską w szałasie pasterskim, możliwość pieczenia kiełbasek, pieczenie barana z muzyką góralską. 
 
Do dyspozycji Gości przewodnik po Tatrach i regionie. 
Ceny do ustalenia telefonicznie. 
Istnieje także możliwość zakwaterowania grup typu zielone szkoły.
Do dyspozycji grill, taras, aneks kuchenny, świetlica. w pokojach na wyposazeniu jest  dzbanek  i telewizja, Internet wifi.
 
W okolicy znajduje się stacja narciarska "Rusin-ski"
 
Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego pobytu!
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również