Ośrodki wczasowe Polanica-Zdrój

Liczba ofert: 0

O miejscowości Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój- miejscowość o charakterze wypoczynkowo - uzdrowiskowym, usytuowana w dolinie Bystrzycy Dusznickiej, u stóp południowo - wschodnich krańców Gór Stołowych. Polanica położona jest na drodze z Kłodzka do Kudowy, w pobliżu Dusznik.

Jeśli planujesz wyjazd/wczasy w Górach Stołowych to Polanica-Zdrój Ośrodki Wczasowe czekają właśnie na Ciebie! 

Polanica-Zdrój jest znana z koncertów, targów turystycznych Natura-Sanat a także z Międzynarodowego Turnieju Szachowego. Przy Bystrzycy Dusznickiej, na deptaku znajduje się Aleja Gwiazd Koszykówki z odciskami dłoni sportowców.

Jakie ośrodki wczasowe turyści wybierają najczęściej?
Ośrodki wczasowe Polanica- Zdrój to gwarancja komfortowego wypoczynku podczas wypoczynku w górach. Znajdziesz tu wszelkie niezbędne wygody, ciesząc się równocześnie niezobowiązującą atmosferą i bliskością natury. Elastyczna oferta dopasowana zostanie do potrzeb każdego gościa. Na terenie większości ośrodków znajdziemy domki letniskowe i kempingowe, przyczepy, oraz miejsca w namiotach. Poza tym obiekty te są komfortowo wyposażone (sypialnia, salon, TV, aneks kuchenny, miejsce parkingowe). Ponadto na terenie tego rodzaju obiektów mamy dostęp do strefy relaksacyjnej, czyli kompleksu rekreacyjnego z basenami, jacuzzi i sauną. 

Co warto zwiedzić wybierając ośrodki wczasowe Polanica Zdrój? 
  • Park zdrojowy
  • Pijalnia Wód Mineralnych Wielka Pieniawa
  • Kolorowa fontanna
  • Park Szachowy
  • Tor saneczkowy
  • Park Leśny
  • Rzeźba Niedźwiedzia 
  • Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  • Miejska Trasa Turystyczna

Ile kosztuje nocleg w ośrodku wczasowym w Polanicy-Zdroju?

Wysokość cen uzależniona jest głównie od lokalizacji, w jakiej znajduje się baza noclegowa danego ośrodka, oraz standardu określonego obiektu. 

Jakie ośrodki wczasowe odpowiednie dla rodzin z dziećmi? 

Dla rodzin z dziećmi polecane są takie ośrodki wczasowe, jak te położone w pobliżu dziecięcych atrakcji. Należą do nich: aquaparki, park linowy, czy plac zabaw. Niektóre ośrodki mają też wiele atrakcji na swoim terenie, umiejscowionych z myślą o dzieciach. Są to np. baseny, meble i domki ogrodowe do zabaw, krzesełka turystyczne, piaskownice, trampoliny, czy zjeżdżalnie, a także mini siłownie. Te ostatnie są rzecz jasna w pełni dostosowane do umiejętności najmłodszych przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa.