Pensjonaty Polanica-Zdrój

Liczba ofert: 2
Polanica-Zdrój, Bystrzycka 23a , Dolny Śląsk
Kategoria: Pensjonaty Polanica-Zdrój
Przytulne pokoje i apartamenty w kameralnym pensjonacie
z bezpłatnym parkingiem i wspólną kuchnią.
(0 opinii)
Polanica-Zdrój, Tadeusza Gajcego 1 , Dolny Śląsk
Kategoria: Pensjonaty Polanica-Zdrój

O miejscowości Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój- Znajduje się na dawnym szlaku handlowym, znanym od starożytności, jako szlak bursztynowy, łączący południe z północą kontynentu. Miasto wznosi się na wysokości około 370-560 m. n. p. m., przy czym najniższy punkt znajduje się w jego centrum, a najwyższy na Sokołówce, w jego południowej części. 

Polanica Zdrój pensjonaty to świetne miejsce noclegowe do zwiedzania Gór Stołowych!

Pensjonaty  w Polanicy-Zdroju położone w cichej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem na góry, a zarazem blisko centrum to idealne miejsce na wczasy, ferie czy weekend. 

Jakie pensjonaty wybieramy najczęściej? 

Pensjonaty oferują dobry wypoczynek w niskiej cenie i miłej atmosferze, oraz wiele atrakcji. Dużą popularnością cieszą się pensjonaty w centrum Polanicy blisko Parku Zdrojowego. To ulubione miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku, dla których przygotowano kilkadziesiąt kilometrów szlaków turystycznych dla wędrówek pieszych, rowerowych i Nordic Walking. Pensjonaty oferują stylowe pokoje z TV, łazienką, aneksem kuchennym, oraz WiFi.  Bardzo dużo pensjonatów w Polanicy oferuje noclegi z wyżywieniem. Pensjonaty Polanica to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. 

Polecane atrakcje turystyczne Polanicy-Zdroju:

W pobliżu czeka na turystów mnóstwo atrakcji. W Polanicy przyciąga uwagę przepiękny Park Zdrojowy z zabytkową Pijalnią Wód Mineralnych i Kolorową Fontanną. Letni Tor Saneczkowy - Góralka to frajda z jazdy na sankach w lecie. W pobliskich Wambierzycach można zwiedzić Bazylikę pod wezwaniem Nawiedzenia NMP oraz ruchomą szopkę, miłośnikom historii polecamy Twierdzę w Kłodzku, Kopalnię Złota w Złotym Stoku i w Srebrnej Górze,  Podziemne Miasto w Walimiu – poniemieckie bunkry i podziemne fabryki. Dla lubiących wycieczki górskie polecamy wyprawę w Góry Stołowe z najwyższym wzniesieniem Szczelińcem Wielkim oraz Błędnymi Skałami, w których znajduje się labirynt. Zimą dla miłośników narciarstwa godny polecenia jest Zieleniec, a także Czarna Góra.

Jaki jest koszt pobytu w Pensjonacie? 

Na ogólny koszt wpływają: 

  • standard 
  • wyposażenie 
  • lokalizacja 
  • wyżywienie 
  • usługi dodatkowe
  • długość pobytu