Agroturystyka Polanica-Zdrój

Liczba ofert: 3
(1 opinii)
Stary Wielisław, 129 , Góry Stołowe
Kategoria: Agroturystyka Stary Wielisław
Agro u Mańka znajduje się w malowniczej
miejscowości Stary Wielisław, sąsiadującej bezpośrednio z Polanicą-Zdrój. Centrum Polanicy-Zdrój oddalone jest tylko 1 km od naszej agroturystyki.
Od 50 zł
(0 opinii)
villasol obok Polanicy-Zdroju
Polanica-Zdrój, Niwa 69 , Sudety - Masyw Śnieżnik
Kategoria: Agroturystyka Polanica-Zdrój
Agroturystyka w villasol-noclegi-wczasy- obok Polanicy-Zdroju-Gory Stolowe-Strzeliniec-Gory Sowie-Zamek
Ksiaz.
(1 opinii)
Polanica-Zdrój, Wybickiego 3 , Góry Stołowe
Kategoria: Agroturystyka Polanica-Zdrój
Oferujemy domek z bali, który posiada salonik
dzienny z TV-SAT kompletnie wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę i sypialnie...

O miejscowości Polanica-Zdrój

Polanica Zdrój- dolnośląskie uzdrowisko w powiecie kłodzkim, położone na skraju Gór Stołowych i Bystrzyckich. Malownicze położenie, łagodny klimat, lecznicze właściwości wód, bogate możliwości rozrywkowego i aktywnego spędzania wolnego czasu – to wszystko, w połączeniu z kilkoma innymi atutami sprawia, że przyjazd akurat do tego miasta na pewno będzie bardzo dobrym pomysłem. 

Jeśli szukasz noclegu na wypoczynek-położona w Górach Stołowych agroturystyka w Polanicy-Zdrój to doskonały pomysł!
Miasto szczyci się dobrze rozwiniętą, szeroką gamą turystyczno-gastronomiczno-noclegową. Polanica to tereny, zapewniające szereg dodatkowych atrakcji jak np. kryte baseny. Znajdzie się tu jednak nocleg nawet dla odwiedzających z mniej pojemnym portfelem. Jeśli chodzi o gastronomię, większość obiektów posiada własne restauracje. Zarówno one, jak i lokale na mieście oferują specjały kuchni polskiej bazując na lokalnych produktach. W okresie letnim wiele restauracji wprowadza menu sezonowe. Podniebienia gości testują głównie własne wyroby, warto skosztować m. in. pierogów, czy też rozsmakować się w lokalnych zupach. 
Co warto zwiedzić wybierając agroturystykę w Polanicy-Zdrój na swój nocleg na wczasach? 

 • Park Zdrojowy
 • Pijalnia Wód Mineralnych Wielka Pieniawa
 • NATURA I PARKI
 • Park Szachowy
 • Kolorowa fontanna
 • Tor saneczkowy
 • Park Leśny
 • Rzeźba Niedźwiedzia 
 • Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
 • Miejska Trasa Turystyczna
Jakie Agroturystyki są najczęściej wybierane w Polanicy? 
Wypoczynek w agroturystyce może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę dla każdego, kto chce wypocząć z dala od zgiełku. Na uwagę zasługuje również fakt, że agroturystyki znajdują się w bliskości natury - dominuje tu przede wszystkim otoczenie lasów, jezior, czy też parków narodowych. Wypoczynek w agroturystyce może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę dla każdego, kto chce wypocząć z dala od zgiełku. Na uwagę zasługuje również fakt, że agroturystyki znajdują się w bliskości natury - dominuje tu przede wszystkim otoczenie lasów, jezior, czy też parków narodowych. Decydując się na wybór tego typu obiektu możemy nie tylko przyglądać się prawdziwemu, wiejskiemu życiu, zasmakować przy tym skarbów wsi, ale również naprawdę odpocząć od całego hałasu i tłumów ludzi. Agroturystyka to aktywny wypoczynek. Tutaj czekają na nas wspomniane lasy, góry, jeziora, rzeki. Można również połowić ryby, można popływać, kajakiem, czy samemu, można pójść na grzyby, zrobić grilla. Agroturystyka to świetne spędzenie czasu samemu, z ukochaną osobą, rodziną, dziećmi i paczką przyjaciół. Będą to na pewno niezapomniane chwile dla wszystkich. Nowoczesne obiekty agroturystyczne to komfort, czystość i dbałość o klienta. Pomieszczenia z łazienką i mini aneksami, balkonem, oraz TV-to pełne wyposażenie tego rodzaju budynków. 

Jakich cen możemy spodziewać się w agroturystyce Polanica-Zdrój? 
Cena uzależniona jest na ogół od długości pobytu, oraz ilości osób. Rodziny z dziećmi mogą liczyć na zniżki i rabaty w zależności od wieku pociech. Oczywiście znaczenie ma pora roku, czyli tak zwany sezon niski, średni czy wysoki.

Jakie udogodnienia czekają na rodziny z dziećmi? 

 • Możliwość obcowania ze zwierzętami, poznawania ich 
 • Kontakt z przyrodą/naturą 
 • Plac Zabaw
 • Zestaw trampolin 
 • Kącik z książeczkami do kolorowania i bajkami dla dzieci