Ośrodki wczasowe Duszniki-Zdrój

Liczba ofert: 1
Od 150 zł
(0 opinii)
Willa Scandia
Duszniki-Zdrój, Chopina 6 , Góry Stołowe
Kategoria: Wille Duszniki-Zdrój
Willa Scandia położona jest w samym centrum
uzdrowiskowej części Dusznik Zdroju. Niespełna 300 m od Willi znajduje się Park Zdrojowy z kolorową Fontanną oraz

O miejscowości Duszniki-Zdrój

Duszniki Zdrój oferują na prawdę sporo ciekawych miejsc, dużo możliwości do uprawiania sportów zimowych oraz letnich. Stacja narciarska na Zieleńcu jest wizytówką miasta i w okresie zimowym przyciąga miłośników narciarstwa, ponadto doskonale przygotowana trasa narciarstwa biegowego także przyczynia się do skorzystania z bazy noclegowej Dusznik. Lokalizacja blisko szlaków w Góry Stołowe, Bystrzyckie czy Orlickie oraz blisko Czech jest największym atutem miasta. 

Jeśli planujesz urlop w Górach Stołowych, wybierz ośrodki wczasowe w Dusznikach  - Zdrój!

Duszniki - Zdrój dysponują doskonałą bazą noclegową, a najchętniej wybierane są noclegi w ośrodkach wczasowych. Te, które znajdują się w centrum czy blisko wyciągu cieszą się największą popularnością. Miasto oferuje szereg atrakcji, ciekawych wydarzeń i zabytków dostępnych o każdej porze roku.

Najchętniej turyści odwiedzają:

  • Muzeum Papiernictwa
  • Dworek Fryderyka Chopina
  • Kolorową Fontannę
  • Pijalnie Wód Mineralnych 

Ponadto w centrum miasta na Zieleńcu znajduje się stacja narciarska z wypożyczalnią sprzętu, zapleczem gastronomicznym i możliwością skorzystania z nauki jazdy przez instruktorów.

Jakie są najpopularniejsza ośrodki wczasowe w Dusznikach?

Dużym zainteresowaniem cieszą się ośrodki wczasowe z wyżywieniem oraz bliskością szlaków pieszych. Wielu turystów bierze pod uwagę możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego czy rowerowego. Ponadto noclgi w Dusznikach Zdrój w tego typu ośrodkach zapewniają turystom strefę relaksu udostępniając basen czy jacuzzi. Coraz częściej spotkamy w nich także możliwość masaży relaksacyjnych.

Ile kosztuje nocleg w ośrodku wczasowym w Dusznikach Zdrój?

Ośrodki wczasowe z uwagi na wysoki standard zakwaterowania pobierają większą opłatę niż kwatery prywatne. Ceny za nocleg wahają się w granicach 65 - 90 zł i uzależnione są przede wszystkim od sezonu. Liczba nocy również ma wpływ na cenę, mimo to zawsze warto ponegocjować. 

Wypoczynek w ośrodku wczasowym z dziećmi, jaki obiekt najlepiej wybrać?

Wczasy z dziećmi to nie lada wyzwanie dla rodziców, dlatego przy wyborze noclegu trzeba dokładnie zapoznać się z ofertą danego ośrodka. Przede wszystkim ważne jest miejsce do zabaw, ośrodki wczasowe w Dusznikach - Zdrój posiadają bezpieczne place zabaw wyposażone w trampoliny, piaskownice, domki dla dzieci czy jeździki. W przypadku małych dzieci ważne są udogodnienia w środku obiektu, mianowicie zabawki czy ogólnodostępne sale zabaw z grami planszowymi, basenikiem z piłeczkami itd. Ważne aby w pokojach były kanały telewizyjne dla dzieci, łóżeczko czy krzesełko do karmienia. Popularne są ośrodki wczasowe z monitoringiem i zamykanym terenem obiektu.