Hotele Duszniki-Zdrój

Liczba ofert: 2
(0 opinii)
Duszniki-Zdrój, Świerczewskiego 2 , Góry Stołowe
Kategoria: Hotele Duszniki-Zdrój
Do dyspozycji naszych gości jest 60 miejsc
w pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje są nowocześnie i komfortowo wyposażone. Tuż
(0 opinii)
Zieleniec, 83 , Góry Stołowe
Kategoria: Hotele Zieleniec

O miejscowości Duszniki-Zdrój

Duszniki - Zdrój to doskonałe miejsce na aktywny urlop zarówno latem jak i zimą. Na turystów czekają trasy rowerowe, Single Track, trasy narciarstwa biegowego, wyciągu narciarskie i liczne szlaki piesze. Miasto położone w dolinie rzeki Bystrzycy Dusznickiej, oddzielającej Góry Orlickie od Gór Bystrzyckich. Warto dodać, że Duszniki - Zdrój są miastem uzdrowiskowym, warto zatem odwiedzić Park Zdrojowy i Pijalnię Wód Mineralnych. Największą atrakcją jest odbywający się corocznie z początkiem sierpnia Międzynarodowy Festiwal Chopinowski w Dusznikach-Zdroju.

Hotele Duszniki - Zdrój to idealny wybór na wczasy w górach!

Najliczniejszą grupę gości Dusznik - Zdroju stanowią kuracjusze. Szeroka oferta zabiegowa i wody mineralne dobrze wpływają na osoby z między innymi z dolegliwościami  natury kardiologicznej. Wiele hoteli utrzymuje strefę wellness i SPA. Jest ona też częstą swego rodzaju atrakcją poszukiwaną przez przyjezdnych w obiektach hotelowych. Zwiększył się trend, gdzie turyści coraz częściej rozglądają się za taką bazą noclegową, pozwalającą zrelaksować się w basenie, lub saunie z aromaterapią, a przy tym dodatkowo skorzystać z rozmaitych zabiegów dla ciała i duszy. Goście mogą liczyć na pełną obsługę., to jednak nie oznacza, że cały dzień trzeba spędzić w hotelu. Gdy pogoda sprzyja, turyści mogą w pełni korzystać z atrakcji miasta oraz okolicy. Rezerwując nocleg hotelowy, goście w pełni korzystają z możliwości, jakie daje strefa wellness i SPA. Większość hoteli posiada imponujące zaplecze obiektów sportowych do użytku gości. Hotele w Górach Bystrzyckich oferują bardzo dużo udogodnień sportowych, takich jak sale fitness, baseny, siłownie, bilard, a nawet ścianki wspinaczkowe. 

Ile kosztuje nocleg w Dusznikach - Zdrój?

Ceny za nocleg uzależnione są od wielu aspektów, mianowicie: 
  •  terminu pobytu
  •  czasu rezerwacji
  •  długości trwania noclegu
  •  lokalizacji obiektu 
  •   usługi dodatkowe
  • ogólny standard obiektu i poziom jego wyposażenia 
Czy Hotele w Dusznikach - Zdroju odpowiedzą na potrzeby rodzin z dziećmi?

Wyjazdy, wczasy czy po prostu z rodziną to czas, gdy rodzice muszą wykazać się kreatywnością, by zapewnić swoim dzieciom ciekawe atrakcje i jak najlepsze warunki noclegowe. Hotele z reguły są przyjazne rodzinom, gdzie czeka mnóstwo atrakcji na najmłodszych. Dusznickie hotele są obecnie w pełni dostosowane do potrzeb także najmłodszych gości, z powodzeniem odpowiadając na ich upodobania. Sam fakt pędzenia urlopu w atrakcyjnie położonym hotelu, również ma swoje zalety. Właściciele tego typu obiektów coraz częściej proponują gościom dodatkowe atrakcje. Na wyposażeniu posiadają dodatkowo brodziki dla dzieci oraz zapewniają najmłodszym opiekę animatora. W słoneczne dni rodzina może spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, gdzie poza spacerami, lub rowerowymi przejażdżkami czekają również trasy narciarstwa biegowego oraz stacje np. na Zieleńcu.