Ośrodki wczasowe Ustroń

Liczba ofert: 0

O miejscowości Ustroń

Ustroń jest popularnym uzdrowiskowym miastem w województwie śląskim, położonym na zboczach Czantorii i Równicy. Atrakcyjne usytuowanie miasta, przyczynia się od odwiedzin przez wszystkich fanów górskich wycieczek, ale również każdego kto lubi obcować z naturą. Duży wybór atrakcji turystycznych pozwala lepiej poznać region. Dla ceniących sobie aktywny wypoczynek znajduje się tu kilka wyciągów narciarskich, tras biegowych, Extreme Park, korty tenisowe oraz całoroczny tor saneczkowy.  

Jeśli planujesz wyjazd w góry, warto wybrać Ośrodki Wczasowe w Ustroniu!

Większość ośrodków wczasowych ma ciekawą ofertę dla swoich gości, dlatego też dysponuje dużą ilością miejsc noclegowych. W obiekcie znajdują się miejsca do wspólnego spędzania czasu takie jak sale gier, pokoje zabaw dla dzieci, baseny, sauny czy siłownie. Warto dodać, że teren obiektu także jest doskonale zagospodarowany, są boiska, place zabaw czy letnie baseny dla najmłodszych. Poza noclegiem ośrodki wczasowe oferują często swoim gościom całodzienne wyżywienie, organizują zajęcia grupowe, ogniska, wieczorki taneczne, dyskoteki czy wycieczki
Będąc w naszej urokliwej miejscowości zachęcamy do zwiedzenia:

  • Leśny Kościół
  • Rdzawe Diamenty - Muzeum Motocykli
  • całoroczny saneczkowy rollercoaster
  • Kolej Linowa Czantoria
  • Kolej Linowa Palenica
  • Źródło Karola
  • Leśny Park Niespodzianek
  • Szlaki piesze i rowerowe

W Ustroniu i jego okolicach znajdują się szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności, trasy rowerowe, a także miejsca umożliwiające wspinaczkę, jazdę konną, narciarstwo, nordic walking. 

Jakie ośrodki wczasowe zazwyczaj wybierają turyści?

Ośrodki wczasowe wybierają turyści, oczekujący kompleksowej oferty wypoczynku. Mianowicie wyżywienie, dostęp do WiFi, bar, basen, wypożyczalnię sprzętu (nart, roweru). Ważnym czynnikiem od którego uzależony jest wybór noclegu jest lokalizacja, blisko wyciągu, blisko centrum i różnych atrakcji. 

Ceny noclegu ośrodków wczasowych- jakie są w Ustroniu? 

Na wysokość ceny wpływają takie czynniki, jak lokalizacja oraz kategoria danego obiektu. Najkorzystniej jest wybierać obiekty z kategorii kwatery i pokoje, gdyż wtedy koszt noclegu może wynieść od 110 zł. Warto także skorzystać z odpowiedniego filtrowania i przesortować wyniki tak, by najtańsze obiekty znajdowały się na początku listy. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że zbyt niska cena może równać się z niskim standardem usług danego ośrodka.

Ośrodki wczasowe przyjazne dla rodzin z dziećmi? 

Coraz więcej ośrodków wczasowych nastawionych jest na przyjazd rodzin, gospodarze obiektów zapewniają udogodnienia dla dzieci, dzięki którym wypoczynek będzie przyjemniejszy i łatwiejszy. Podstawowe udogodnienia dla najmłodszych to plac i sala zabaw, zabawki (jeździki, piłki, gry planszowe), basen, dostęp do kanałów dla dzieci.