Agroturystyka Ustroń

Liczba ofert: 1
Od 40 zł
(0 opinii)
Agroturystyka pod Lipą
Wisła, osiedle Jarzębata 18 , Beskid Śląski
Kategoria: Agroturystyka Wisła
Zapraszamy do skorzystania z oferty agroturystyki pod
Lipą. Mieści się ona w Wiśle przy ulicy Jarzębatej 18. Jesteśmy przekonani, że spędza tu Państwo miło

O miejscowości Ustroń

Jeżeli planujecie urlop w górach, warto wybrać agroturystyka Ustroń. 

Ustroń miasto zlokalizowane w województwie śląskim. Pretenduje ono do miana jednego z najpopularniejszych uzdrowisk Beskidu Śląskiego. Charakteryzuje je klimat górski o leczniczych właściwościach.                       

Poszukujesz spokoju, kochasz przyrodę i malownicze górskie widoki? 

Agroturystyka Ustroń to świetne miejsce na wypoczynek w górach.  Znajdziecie tutaj spokój oraz wspaniałe warunki do wypoczynku. Gospodarstwa agroturystyczne są ulubionymi miejscami dla rodzin z dziećmi, par czy grupek znajomych.  Tereny wokół doskonale nadają się do wędrówek pieszych jak i rowerowych, do których zachęcają ścieżki rowerowe. 

Wybierając Ustroń agroturystyka warto zobaczyć: 

  • Rdzawe Diamenty - Muzeum Motocykli
  • Źródło Karola
  • Saneczkowy rollercoaster latem i zimą
  • Leśny Kościół
  • Leśny Park Niespodzianek
  • Kolej Linowa Czantoria
  • Kolej Linowa Palenica
  • Szlaki piesze i rowerowe

Jakie gospodarstwa agroturystyczne są najpopularniejsze w Ustroniu?

Najczęściej wymienianym powodem, dla którego turyści wybierają wypoczynek w gospodarstwach agroturystycznych w Ustroniu jest możliwość wyżywienia. To właśnie własne wyroby jakie oferują gospodarze przyciągają całe rodziny. Kolejnym czynnikiem jest również bardzo atrakcyjna cena i większa niezależność. Ponadto lokalizacja odgrywa znaczącą rolę, gospodarstwa zwykle położone są w spokojnych, zacisznych częściach Ustronia, które pozwalają odpocząć od codziennego pędu. 

Ile kosztuje nocleg w agroturystyka Ustroń?

Opłaty uzależnione są od kilku czynników. Przede wszystkim od ogólnego poziomu obiektu, ilości osób, terminu i długości pobytu. Jeśli decydujemy się na obiekt z wyżywieniem to możemy się spodziewać nieco większej sumy. Znaczenie ma również lokalizacja. Bliżej centrum i wyciągów zapłacimy więcej

Jaką agroturystykę wybrać dla rodzin z dziećmi? 

Atrakcje dla rodzin obejmują Leśny Park Niespodzianek, saneczkowy rollercoaster latem i zimą oraz wyciągi narciarskie. Rodziny także chętnie wybierają noclegi z wyżywieniem, tam gdzie jest duża przestrzeń, ogród i plac zabaw.