Ośrodki wypoczynkowe Ustroń

Liczba ofert: 0

O miejscowości Ustroń

Planujesz wyjazd w Beskidy? Warto wybrać ośrodki wypoczynkowe w Ustroniu!
Ustroń to niewielkie, liczące ok. 16 tys. mieszkańców malownicze miasto w województwie śląskim, zapewniające udany wypoczynek zarówno latem jak i zimą. W Ustroniu odbywają się lokalne koncerty w amfiteatrze. Miasto organizuje wiele interesujących imprez, jak Ustrońskie Spotkania Teatralne – USTA, Festiwal Folk & Country, niedawny VIII Miejski Przegląd Amatorskich Zespołów i Solistów czy Miejskie Zawody Latawcowe. Ustroń posiada doskonałe warunki do wypoczynku, uprawiania górskiej turystyki pieszej, narciarstwa czy jazdy na rowerze. 

Większość ośrodków wypoczynkowych dysponuje dużą ilością miejsc noclegowych oraz odpowiednim zapleczem do zorganizowania czasu wolnego gościom. W obiekcie znajdują się miejsca do wspólnego spędzania czasu takie jak sale gier, pokoje zabaw dla dzieci, baseny, sauny czy siłownie. Warto dodać, że teren obiektu także jest doskonale zagospodarowany, są boiska, place zabaw czy letnie baseny dla najmłodszych. Poza noclegiem ośrodki wypoczynkowe często oferują wyżywienie, organizują zajęcia grupowe, ogniska, wieczorki taneczne, dyskoteki czy wycieczki.
Będąc w Ustroniu warto zobaczyć: Leśny Park Niespodzianek, Rdzawe Diamenty - Muzeum Motocykli, całoroczny saneczkowy rollercoaster, kolej linową na Czantorię oraz skorzystać ze łatwo dostępnych szlaków pieszych i rowerowych. 

Jakie ośrodki wypoczynkowe najchętniej wybierają wczasowicze?

Turyści oczekują kompleksowej oferty wypoczynku decydując się na noclegi w ośrodkach wypoczynkowych. Ważne aby była możliwość wyżywienie (śniadania oraz obiadokolacje), ponadto dostęp do WiFi, bar, basen, wypożyczalnia i przechowalnai sprzętu (nart, rowerów). Ponadto ważna jest lokalizacja, to czy ośrodek znajduje się blisko wyciągu lub centrum miasta ma również duży wpływ na wybór noclegu. 

Jakie są ceny noclegu ośrodków wypoczynkowych w Ustroniu? 
Cena za nocleg uzależniona jest od długości pobytu, rodzaju pokoju czy apartamentu, a także od sezonu. W okresie ferii i wakacji ceny będą wyższe niż w tzw. sezonie niskim np. we wrześniu czy marcu. Na cenę składa się także rodzaj oraz ilość udogodnień.

Jakie ośrodki wypoczynkowe w Ustroniu dla rodzin z dziećmi? 
Właściciele obiektów noclegowych wyszli na przeciw oczekiwaniom rodziców i zapewniają liczne akcesoria i sprzęt tj. foteliki do karmienia, łóżeczka,  odpowiedniej wielkości sztućce oraz akcesoria do kąpieli np. wanienka. Ważna również jest lokalizacja, która zapewni szybko dostęp do głównych atrakcji i sklepów. Dlatego warto zwrócić uwagę na wyżej wymienione elementy przy wyborze ośrodka wypoczynkowego.