KSIĘŻA GÓRA

Od 35 zł

Karpacz
ul. Mostowa 5a
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do odwiedzenia miejsca z duszą, które od lat zamknięte, dziś otwiera swoje progi. 600-latnia historia Księżaj Góry i ponad 120-letnie dzieje naszego kompleksu wypoczynkowego pełne są sekretów, fascynujących tajemnic i magicznych opowieści. Wznoszący się na szczycie Księżej Góry Zameczek, był świadkiem wielu ważnych spotkań. W jego progach bywali historyczni przywódcy, znani politycy i głowy państw. Położenie Zameczku sprzyjało spotkaniom w kameralnej atmosferze wytwornej dyplomacji.   Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 pokoje dwuosobowe oraz czteropokojowe Studio w Dworku Bukowym, przytulny pokój dwuosobowy w Zamku oraz przepiękny Apartament Ministerialny w Zamku.   Dworek Bukowy: Dworek Bukowy położony ledwie kilka kroków od
czytaj więcej

Zapraszamy do odwiedzenia miejsca z duszą, które od lat zamknięte, dziś otwiera swoje progi. 600-latnia historia Księżaj Góry i ponad 120-letnie dzieje naszego kompleksu wypoczynkowego pełne są sekretów, fascynujących tajemnic i magicznych opowieści.

Wznoszący się na szczycie Księżej Góry Zameczek, był świadkiem wielu ważnych spotkań. W jego progach bywali historyczni przywódcy, znani politycy i głowy państw. Położenie Zameczku sprzyjało spotkaniom w kameralnej atmosferze wytwornej dyplomacji.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 pokoje dwuosobowe oraz czteropokojowe Studio w Dworku Bukowym, przytulny pokój dwuosobowy w Zamku oraz przepiękny Apartament Ministerialny w Zamku.
 
Dworek Bukowy:
Dworek Bukowy położony ledwie kilka kroków od głównego budynku, składa się z czterech pokoi dwuosobowych, z których każdy ma niezależne wejście z dziedzińca oraz studia. W Studiu znajdują się cztery położone obok siebie apartamenty ze wspólnym przestronnym salonikiem z wygodną sofą zachęcającą do odpoczynku. Salonik wejściowy dzieli studio na część A i część B. W każdej z części studia znajdują się po 2 apartamenty wyposażone w telewizor oraz po jednej łazience. Studio to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi lub grupki znajomych. Apartamenty te przeznaczone są dla 8 osób, jednak każdy z tych pokoi jest na tyle duży i przestronny, iż istnieje możliwość zrobienia w nim dostawek dla dodatkowych osób. Apartamenty w części A lub B nadają się również dla dwóch osób, które chciałyby mieć swój własny, osobny pokój i jednocześnie są skłonne korzystać ze wspólnej łazienki ze współlokatorem. Jest to alternatywa cenowo korzystniejsza, niż wynajęcie dwóch pokoi jednoosobowych. Studio posiada osobne wejście z dziedzińca hotelu gwarantujące Gościom całkowitą samodzielność i niezależność. 
 
Apartamenty Zamkowe:
W Zamku do dyspozycji naszych gości mamy Apartament Ministerialny oraz przytulny pokój dwuosobowy na poddaszu. Apartament Ministerialny składa się z dwóch bardzo przestronnych pokoi wyposażonych eleganckimi meblami wykonanymi z drewna oraz podłogą wyłożoną dywanami. Apartament ten dysponuje dużą łazienką. Okna każdego z pokoi, jak również i łazienki wychodzą na przepiękny las bukowy. Goście oprócz kojącego wzrok zza okna pokojów i łazienki widoku na leśną zieleń mają także do dyspozycji balkon z piękną drewnianą balustradą romantycznie porośniętą dzikim bluszczem. Piękny widok roztaczający się z okien Apartamentu Ministerialnego sprawi, że pobyt w naszym hotelu dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń. Apartament ten jest przystosowany dla rodzin z dziećmi. Chętnie jednak jest wynajmowany również jako apartament dla dwóch osób. Natomiast pokój dwuosobowy w Zamku jest przytulnym pokojem na poddaszu z łazienką wyposażoną w wannę.
Każdy z pokoi dysponuje dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz Wi-Fi. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie oraz możliwość korzystania z jaccuzi i suchej sauny, jak również zamykany bezpłatny parking. Naszym Gościom proponujemy również możliwość wykupienia smacznych trzydaniowych obiadokolacji w cenie 45,- zł. za osobę. Państwa czworonożni przyjaciele są w naszym obiekcie także mile widziani.
zwiń

Zobacz również