Hostele Białka Tatrzańska

Liczba ofert: 1
Od 40 zł
(0 opinii)
Aparthotel Delta Białka Tatrzańska
Białka Tatrzańska, Kaniówka 34 , Podhale
Kategoria: Apartamenty Białka Tatrzańska
Aparthotel Delta Białka to ekskluzywny obiekt położony
w centrum kurortu narciarskiego Białka Tatrzańska nieopodal Zakopanego.

O miejscowości Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska- Góralska wieś o niezwykle atrakcyjnym środowisku geograficznym, położona w województwie małopolskim. Zlokalizowana nieopodal Tatr Polskich i Słowackich, znajduje się 15 km od Nowego Targu, a 20 km od Zakopanego. Przez białczańskie wierchy prowadzi Wierchowa Droga zwana też Drogą Królewską, którą, jak głosi legenda, miejscowi górale przeprowadzili króla Jana Kazimierza uciekającego przed Szwedami na Węgry. To jeden z piękniejszych szlaków turystycznych.

Poszukujesz taniego, ale przytulnie urządzonego miejsca noclegowego? Hostele Białka Tatrzańska są Ci to w stanie zaoferować!

Hostel to jeden z obiektów noclegowych, który zapewnia tanie zakwaterowanie na określony czas. Ze względu na typowo ekonomiczne względy hostele stały się wyjątkowo popularnym sposobem na nocleg zarówno podczas krajowych, jak i zagranicznych podróży. 

Dlaczego właśnie Hostele? 

Noclegi w hostelach cieszą się coraz większą popularnością wśród różnych grup turystów. Wiele obiektów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując nie tylko dodatkowe wyposażenie pokoi, które kiedyś nie było standardem, ale także inwestując w poszerzanie swojej oferty np. o wyjątkowo wygodne apartamenty, które chętnie wybierają osoby ceniące sobie prywatność, oraz swobodę wypoczynku. 

Hostel to mniej komfortowy, niż czterogwiazdkowy lub pięciogwiazdkowy hotel obiekt noclegowy, jednak z roku na rok standardy zapewniane przed dobre hostele rosną, dzięki czemu wybierane są one na miejsce wypoczynku nie tylko przez studentów, lub osoby dysponujące bardzo ograniczonym budżetem, który mogą spożytkować podczas podróży. Różni się od innych obiektów noclegowych m.in. wielkością, oraz ceną oferty. W hostelach turyści mogą liczyć też na nieco inne i bardziej rodzinne traktowanie. Co więcej, w hostelu zwykle rezerwowane są noclegi na jedną, lub kilka nocy i właśnie na takich klientów najczęściej nastawieni są właściciele tego typu obiektów noclegowych. Jednak i turyści chcący zatrzymać się na dłużej, znajdą w hostelu odpowiednią dla siebie ofertę.

Białka Tatrzańska kusi paletą poniższych atrakcji: 

  • Kościół pw. św. Szymona i Tadeusza Judy
  • •      Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska
  • Popularne Termy Bania
  • Ośrodek Narciarski Bania 
  • Wyciągi narciarskie Wierch Horników, oraz Kaniówka i Zebra
  • Real Escape Games
  • Kręgielnia Burkaty
  • Zamek w Niedzicy (19 km od Białki)
  • Muzeum Tatrzańskie im. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem (22 km od Białki)

Ile wynosi koszt noclegu w Hostelu? 

Nie ma co ukrywać, że koszt związany z zakwaterowaniem podczas różnych podróży jest znaczący dla każdego.  Aby nieco zaoszczędzić, można zdecydować się na wybór tańszego obiektu noclegowego, co nie musi jednocześnie wiązać się z nikłym komfortem wypoczynku.  Ceny w hostelu są dość zróżnicowane i uzależnione m.in. od konkretnej lokalizacji obiektu. Za pokój jednoosobowy ze wspólną łazienką trzeba zapłacić od 55 do 75 zł, a za pokój jednoosobowy z osobną łazienką w przedziale od 100 do 120 zł. Ceny te nieznacznie rosną w przypadku pokoi 2,3 i 4-osobowych, które z kolei chętnie wybierają zorganizowane grupy turystów.

Hostele otwarte na pobyty rodzinne/dzieci? 

W hostelach dzieci czują się jak u siebie — to jest świat, w którym można sobie pogadać z kimś obcym i pozaglądać w różne zakamarki z czystej ciekawości. Ludzie nie są tutaj tak oficjalni, ale przyjaźni i zabawni. Im częściej nocujemy w takich miejscach, tym większą mamy pewność, że to jest najlepszy wybór dla rodzin z dziećmi. Wśród usług przeznaczonych dla dzieci przy hostelach znajdziemy: kącik zabaw i plac zabaw, łóżeczko, kryty basen, czy trampolinę.